Як дозволити доступ до комп'ютера.

Необхідно бути дуже уважним, налаштовуючи локальну мережу. Сучасні операційні системи та додаткові програми здатні сильно ускладнити доступ до певного комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Налаштування параметрів доступу до комп'ютера всередині мережі повністю залежить від того, яку мету ви переслідуєте, вводячи певні параметри. Якщо вам потрібно забезпечити загальнодоступність принтера, то зробити це порівняно легко, ніж налаштувати загальний доступ до потрібних папках. Для початку вимкніть фаєрволл. Це може бути будь-яка окрема програма або вбудована функція антивіруса.
2
Тепер перейдіть до налаштування брандмауера Windows. Цю систему захисту краще відключити взагалі. Якщо ви не хочете так ризикувати, то встановіть особливий дозвіл для певної мережі. Відкрийте меню «Панель управління» (Windows 7 і Vista) і перейдіть в меню «Брандмауер Windows». Тепер клацніть по пункту "Включення і відключення брандмауера». Знайдіть пункт «Параметри домашньої або робочої мережі». Встановіть прапорець навпроти параметра «Відключити брандмауер Windows».
3
Тепер поверніться в панель управління і перейдіть в меню «Центр управління мережами і загальним доступом». Відкрийте пункт «Змінити додаткові параметри спільного доступу". Тепер в пункті «Мережеве виявлення» встановіть прапорець біля параметра «Включити».
4
У наступному меню виберіть параметр «Включити загальний доступ до файлів і принтерів». Зверніть особливу увагу на меню «Доступ до спільних папок». Для робочої мережі краще встановити значення «Включити загальний доступ».
5
Тепер вивчіть меню «Загальний доступ з парольного захистом». Якщо ви активуєте дану функцію, то до вашого комп'ютера зможуть підключитися тільки після введення імені облікового запису та пароля для неї. Дана учетка повинна бути обов'язково створена на вашому комп'ютері. Відключивши цей параметр, ви дозволите всім ПК робочої групи підключатися до всієї системи.
6
Після завершення зміни параметрів доступу до комп'ютера, перезавантажте його. Спробуйте підключитися до вашого ПК з іншого пристрою. Переконайтеся в доступності загальних файлів і папок.