Як налаштувати мережевий міст. мережевий міст Як налаштувати.

В деяких ситуаціях для настройки повномасштабної локальної мережі необхідно створювати мережевий міст. Це дозволить об'єднати декілька мережевих адаптерів в єдину структуру.
Вам знадобиться
  • Дві мережеві карти.
Інструкція
1
Зазвичай мережевий міст створюють для підключення декількох комп'ютерів до інтернету. Якщо ви використовуєте однопортовий модем, то для підключення інших ПК до інтернету необхідно створити міст. Спочатку налаштуйте роутер або модем для доступу до інтернету.
2
Відкрийте веб-інтерфейс налаштувань модему. Перейдіть в меню WAN. Встановіть необхідний тип передачі даних (PPPoE, L2TP і т.д.). Введіть логін і пароль для отримання зв'язку з провайдером.
3
Тепер підключіть до іншої мережевої карти основного комп'ютера, на якому буде налаштований мережевий міст, другий ПК або мережевий концентратор. Увімкніть хоча б один комп'ютер, сполучений з першим ПК. Це необхідно для включення другої локальної мережі.
4
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом або просто список активних локальних мереж. Виділіть підключення до модему (роутеру) і локальну мережу, клікніть правою кнопкою миші по одному із значків і виберіть пункт «Створити міст».
5
Тепер з'явиться ще один значок з назвою «Мережевий міст». Саме його вам і буде потрібно налаштувати. Відкрийте властивості цього підключення і виділіть протокол інтернету TCP/IP. Натисніть кнопку «Властивості».
6
Активуйте функцію «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть його значення, наприклад, 145.135.125.1. В поля «Основний шлюз» і «Бажаний сервер DNS» введіть IP модема. Збережіть параметри мережевого моста.
7
Тепер відкрийте властивості протоколу TCP/IP іншого комп'ютера. Встановіть наступні значення: 145.135.125.2 - IP-адрес255.255.0.0 - Маска подсеті145.135.125.1 - основний шлюз145.135.125.2 - DNS-сервери.
8
Аналогічним чином настройте параметри мережевих адаптерів інших комп'ютерів. Перейдіть до властивостей мережевого моста. Відкрийте загальний доступ в інтернет іншим користувачам, встановивши прапорець в меню «Доступ». Збережіть параметри моста і перепідключитися до інтернету. Відключіть в налаштуваннях модему функцію DHCP.