Як скопіювати великий файл на флешку. Як скопіювати на флешку файл великого розміру.

Сучасні USB-накопичувачі, в тому числі і флешки, можуть зберігати в собі все більший обсяг інформації. На жаль, за наявності певної файлової системи, на флешку неможливо записати звичайним методом файл великого об'єму.
Вам знадобиться
  • - 7-Zip.
Інструкція
1
Існує кілька методів вирішення цієї проблеми. Причина в тому, що файлова система FAT32, яка найчастіше зустрічається у USB-флешок, не дозволяє записувати на ці пристрої файли, обсяг яких перевищує 4 Гб. Спробуйте змінити формат файлової системи, використовуючи функції операційної системи Windows.
2
Підключіть флешку до USB-роз'єму вашого комп'ютера або ноутбука. Дочекайтеся, поки система визначить новий пристрій. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Для цього натисніть одночасно клавіші «Пуск» і E. Тепер клацніть правою кнопкою миші по значку вашої флешки. Виберіть пункт «Форматувати».
3
У вікні приберіть галочку з пункту «Швидке (очищення змісту)». В меню «Файлова система» вкажіть тип NTFS. Тепер натисніть кнопку «Почати» і дочекайтеся завершення операції форматування вашої флешки. Обов'язково попередньо збережіть важливі файли, тому що дана флешка буде очищена в процесі форматування.
4
Якщо даний метод вам не підходить, то розділіть файл, який потрібно записати на флешку, на кілька частин. Для цього встановіть програму 7z. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і файл, який потрібно записати на флешку.
5
Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт 7-Zip. У розгорнулося меню вкажіть параметр «Додати до архіву». Відкриється нове вікно програми. Виберіть формат архіву, наприклад Zip. У графі «Рівень стиснення» встановіть параметр «Без стиснення».
6
Тепер знайдіть меню «Розбити на томи». Введіть розмір одного тому, наприклад 3500000 байт (3,5 Гбайта). Натисніть кнопку «Ок». В результаті ви отримаєте декілька Zip-архівів. Всі ці файли скопіюйте на вашу флешку. Щоб з'єднати файл в єдине ціле, виділіть всі zip-файли, клікніть правою кнопкою миші по одному з них і виберіть параметр «Зібрати архів».