Як подивитися вхідні дзвінки.

Однією з корисних функцій, якою володіє кожен сучасний телефон, є можливість перегляду останніх вхідних дзвінків. Для цього є кілька способів.
Інструкція
1
Знайдіть інструкцію до свого телефону. Якщо у своїх документах вам розібратися важко, спробуйте звернутися до допомоги інтернет-простору. Необов'язково, що інструкція містила відомості про модель вашого телефону, - досить, щоб збігався тип (наприклад, "книжка" або "слайдер"), а також фірма виробника.
2
Зверніться на тематичні форуми, де інші користувачі зможуть підказати вам, як дізнатися про вхідні дзвінки, причому зроблять це практично в режимі реального часу.
3
Натисніть на зелену кнопку вашого телефону, щоб подивитися список всіх останніх дзвінків. З них ви можете вибрати вхідні, орієнтуючись на пам'ять, або на зображення, які присутні на екрані. Зазвичай для маркування використовують стрілки: направлені вгору означають вхідні, вниз - вихідні, а напівкруглі - пропущені. Також вони розрізняються за кольором.
4
Зайдіть в меню і виберіть пункт "Журнал". Натиснувши на нього, ви зайдете в меню, що містить відомості про пропущені дзвінки, тих, на які ви відповіли або вчинили самі. Там же можна дізнатися про загальну тривалості розмов.
5
Зателефонуйте до компанії свого стільникового оператора, щоб вам надали роздруківку дзвінків. Цей спосіб особливо зручний, якщо вам потрібні відомості про досить тривалому періоді, адже в телефоні зазвичай зберігаються останні 10-20 дзвінків. Однак зверніть увагу на те, що дана інформація буде надана тільки людині, на чиє ім'я зареєстрований телефон.
6
Скачайте в інтернеті програму Neo-Call, що забезпечує можливість деталізувати всі ваші дзвінки. Однак дана послуга є платною. Крім списку дзвінків, вона також виконує інші функції: копіює повідомлення, забезпечує прослушку деяких розмова, сигналізує про дзвінки з цільового телефону третій стороні, а також ряд інших.