Як розібрати газову колонку.

В процесі експлуатації газової колонки на пальнику та інших конструктивних елементах накопичуються залишки продуктів переробки. Тому фахівці рекомендують кожні шість місяців чистити колонку від скупчилися в ній шкідливих утворень. Одна з найбільш поширених причин несправностей - забруднення патрубка подачі газу. Почистити його можна і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - вода;
  • - щітка для миття;
  • - ватяна паличка.
Інструкція
1
Зніміть ручку датчика, якою регулюється температура води. Встановіть повзунок в позицію «розжиг». В деяких моделях колонок розжиг проводиться за допомогою ручки, яку також необхідно буде зняти.
2
Зніміть захисний кожух газової колонки, використовуючи викрутку. Підніміть за допомогою викрутки, а потім зніміть верхній затиск патрубка. Тепер акуратно вийміть сам патрубок з нижнього затиску.
3
Прочистите внутрішній простір патрубка ватяними паличками. Уважно огляньте форсунку, так як на ній теж періодично осідає пил. При необхідності прочистіть від скупчилися забруднень і її.
4
Промийте патрубок під струменем води кімнатної температури. Промивати комплектуючі слід ґрунтовно, щоб видалити найменші частинки бруду. Просушіть деталі. Бажано продути патрубок - тоді всі залишки вологи зійдуть.
5
Встановіть патрубок на місце. Починати слід з верхнього кріплення. У нижньому положенні трубку набагато легше зафіксувати, натиснувши на неї пальцем. Встановіть затискач на місце.
6
Перевірте газову колонку в робочому режимі. Натисніть на регулятор потужності і П'єзорозпалювання одночасно. Потримайте кнопки п'ятнадцять-двадцять секунд. Пальник загориться.
7
Зніміть теплообмінник і грунтовно промийте його від бруду гарячим мильним розчином. Просушіть, а потім встановіть на колишнє місце. Перед тим як встановити захисний кожух на місце, переконайтеся в комплектності газової колонки, правильності установки деталей, перевірте герметичність системи підведення води. Тільки після цього закрийте кожух і встановіть на колишнє місце ручки датчиків регулювання.
Зверніть увагу
Перш ніж розібрати колонку і демонтувати теплообмінник, переконайтеся, що подача газу і подача води перекриті. Щілинні пальники, якими комплектуються нові моделі колонок, необхідно чистити тільки щіткою.
Корисна порада
Теплообмінник прийнято вважати сильно забрудненим, якщо осілі на його пластинах частинки бруду повільно тліють.