Як злити конденсат з газового редуктора. газові редуктора для автомобіля Як злити конденсат.

Конденсат утворюється практично у всіх системах в автомобілі. Однак не всі з них можуть продовжувати ефективно і безпечно працювати в такому стані, тому якщо ви помітили, що машина стала працювати гірше, організуйте злив конденсату з найважливіших автомобільних систем.
Вам знадобиться
  • - ганчір'я;
  • - медичний шприц об'ємом 5-10 мл без голки;
  • - тонка гнучка силіконова трубка;
  • - хомут;
  • - ємність для зливу конденсату.
Інструкція
1
Заведіть автомобіль і як слід прогрійте двигун. Обов'язково відключіть його перед тим, як починати процедуру зливу конденсату.
2
Підкладіть під редуктор дрантя, бо конденсат досить сильно в'їдається і володіє стійким неприємним запахом.
3
Знайдіть в нижній частині редуктора дренажну різьбову пробку або краник, через який слід зливати накопичується конденсат маслянистих фракцій газу і вологи. Відкрутіть цю пробку або від'єднайте шланг подачі низького тиску з редуктора на двигун.
4
Візьміть звичайний медичний шприц об'ємом 5-10 мілілітрів і надіньте на нього гнучку силіконову трубку замість голки. Введіть цю трубку в отвір так, щоб її кінець опинився на дні редуктора, і втягніть шприцом рідину, яка там зібралася. Злийте її в завчасно підготовлену ємність.
5
Повторіть процедуру необхідну кількість разів, поки в редукторі не закінчиться рідина. Кількість злитого конденсату в нормі не повинно перевищувати 30 мл. Якщо його більше, зверніть увагу на якість газу, який ви купуєте, а також на стан системи подачі газу в двигун.
6
Закрутіть дренажну різьбову пробку або встановіть шланг подачі низького тиску з редуктора на двигун на місце і закріпіть його хомутом.
Зверніть увагу
Зливайте конденсат з редуктора як мінімум кожні 5000 кілометрів пробігу, щоб він не забивав систему подачі газу в двигун.
Корисна порада
Не забувайте обов'язково прогрівати двигун перед початком процедури, щоб конденсат з желеобразного стану ставав рідким і його було б зручно зливати.