Як подивитися властивості відеокарти.

Правильно виставлені налаштування відеокарти допомагають комфортно працювати з графікою і насолоджуватися якісними текстурами і відео в іграх. Для того, щоб отримати доступ до налаштувань карти або просто подивитися її властивості, необхідно знати, де і як дивитися. Доступ до властивостей відеокарти можна отримати декількома способами.
Інструкція
1
Щоб отримати доступ до властивостей відеокарти з робочого столу, підведіть курсор до значка «Мій комп'ютер», клікніть по ньому правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть останній рядок «Властивості» і клацніть по ній клавішею миші. Відкриється вікно «Властивості системи».
2
Щоб викликати вікно властивостей іншим способом, через меню «Пуск» викличте «Панель управління». При відображенні панелі за категоріями виберіть розділ «Продуктивність і обслуговування», далі - «Система». Якщо у вас включено класичне відображення панелі управління, відразу виберіть значок «Система», натиснувши на нього лівою кнопкою миші.
3
У вікні «Властивості системи» перейдіть на вкладку «Обладнання» і в першому верхньому розділі натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв». У списку підключеного обладнання знайдіть пункт «Відеоадаптери» і розгорніть його, натиснувши на значок «+» слава від напису або двічі клікнувши на саму напис лівою кнопкою миші. Двічі клікніть на підкаталог з назвою вашої відеокарти лівою кнопкою миші, щоб відкрити вікно властивостей відеокарти. Те ж саме можна зробити, якщо клікнути на підкаталозі правою кнопкою миші і вибрати з випадаючого меню пункт «Властивості».
4
Отримати повну інформацію про відеокарту можна за допомогою засобу діагностики DirectX. Для того, щоб викликати вікно засоби діагностики, через меню «Пуск» виберіть команду «Виконати». У порожньому полі введіть без лапок і пробілів «dxdiag», натисніть кнопку «ОК» або клавішу «Enter». Дочекайтеся, поки система завершить збір даних, перейдіть на вкладку «Дисплей». Якщо встановлено кілька моніторів, вкладки будуть називатися «Дисплей 1» і «Дисплей 2» відповідно.
5
Також подивитися властивості відеокарти можна безпосередньо через її панель управління. На прикладі карти NVIDIA це буде виглядати наступним чином. Через меню «Пуск» і «Панель управління» або шляхом пошуку потрібного файлу в папці, що знаходиться за адресою C: \ Program Files \ NVIDIA Corporation \ Control Panel Client, викличте панель управління відеокартою. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Help», зі списку виберіть пункт «System Information», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. На вкладці «Display» міститься загальна інформація, на вкладці «Components» - інформація про версії встановлених компонентів.