Як зробити дизельну пальник.

В останні роки дизельні пальники, здатні працювати навіть на відпрацьованому маслі, особливо актуальні. Вони використовуються для установки на опалювальні котли. Хоча такі прилади можна придбати практично в кожному інтернет-магазині, рада, як зробити дизельну пальник самостійно, допоможуть вам чимало зекономити.
Інструкція
1
При саморобних дизельних пальниках часто витрата палива буде на 8-10% вище, ніж при використанні вже готового котла, призначеного для роботи з даним видом палива.
2
При виборі схеми враховуйте габарити піддувала і топки, розміри самого котла і його передбачувану потужність. Вибираючи одноступенчатую пальник - найпростіший варіант, вам доведеться, строго дотримуючись схемою, виготовити моноблочну конструкції з наперед передбаченим наддувом. Для цього замовте пакет монтажних комплектуючих, корпус для пальника і відповідну до нього кришку, а потім вже приступайте безпосередньо до складання. Пам'ятайте про заходи безпеки, сумісності вашої пальники з встановленим генератором, кількості забруднюючих викидів під час спалювання дизельного палива або відпрацьованого масла.
3
Якщо ви плануєте виготовити дизельну пальник з компресором, де паливо буде дозовано впорскуватися в топку, краще використовуйте дешевий китайський мінікраскопульт. Такий прилад відрізняється оптимальним рівнем витрати повітря, його тиск згодом можна буде регулювати самостійно вручну, а у користувача є можливість оптимально розподіляти паливо. Сама пальник може бути виконана у вигляді факела, а може залишатися плоскою - якою буде її форма, вирішуйте самі, в обох випадках ефект буде однаковим.
4
Щоб переробити котел під дизельну пальник, візьміть компресор зі старого холодильника. Але якщо для вашого типу котла в зв'язку з високою потужністю такого компресора буде явно недостатньо, використовуйте два компресори паралельно. При цьому потрібно підігнати і перевірити експериментальним шляхом вийшов прилад, щоб згодом недолік повітря можна було зручно компенсувати ресивером. Якщо пістолет ви налаштували правильно, то від використання автоматики надалі можете зовсім відмовитися.
Робота сучасної дизельного пальника заснована на автоматичному управлінні. У пальнику використовується рідке паливо, таке як солярка або мазут. При її експлуатації не відбувається надмірних викидів шкідливих речовин в атмосферу, повітря в дизельну пальник рівномірно подається вентилятором. При монтажі не потрібно узгоджень з ЖКЧ, але явним недоліком є те, що під установку пальника на дизельному паливі необхідно окреме приміщення, в якому повинна бути забезпечена вентиляція.
Інструкція
1
Ваша першочергова задача - здійснення запуску пальника. Для того щоб отримати необхідну теплову потужність, підберіть експериментальним шляхом відповідний тиск палива. Врахуйте те, що форсунка вже мається. Майте на увазі, що при налаштуванні дизельного пальника необхідний манометр.
2
Наступна дія - перевірка і регулювання (при необхідності) установки підпірної шайби на потрібні вам параметри. При цьому сам розмір шайби підберіть згідно документації на пальник . При відсутності цих даних необхідно в першу чергу виміряти диференціальним манометром тиск безпосередньо перед підпірної шайбою. Рекомендований тиск - 3 мбар.
3
Використовуючи відповідні діаграми в інструкції, встановіть повітряну заслінку, згідно з вимогами щодо настраиваемой потужності. Якщо вимоги не відіграють істотної ролі, то поставте заслінку в яке-небудь середнє положення.
4
Здійсніть запуск пальника і встановіть необхідний тиск на насосі. Якщо до цього тиск не виставлялося згідно диаграммам з інструкції, то воно регулюється положенням підпірної шайби.
5
Дочекайтеся вогню з форсунки (дюзи). Після запалювання пальника застосуєте газоаналізатор. З його допомогою необхідно в найкоротші терміни вийти в безпечний режим функціонування, регулюючи подачу повітря. Під безпечним режимом мається на увазі робочий режим без освіти чадного газу СО.
6
Знайдіть нижню межу спалювання. Налаштуйте процес спалювання палива на оптимальні параметри.
7
Перевірте дизельну пальник на запуск. При різкому, «жорсткому» запалюванні зменшуйте тиск повітря безпосередньо перед підпірної шайбою, але при цьому тиск не повинен бути дуже низьким. При плавному, нормальному запалюванні пальник вважається настроєною.