Як підключити колонки від центру до комп'ютера. Як динаміки від центру під'єднати до комп'ютера.

Як пристрій відтворення звуку на комп'ютері можна використовувати не тільки спеціально куплені для цієї мети комп'ютерні колонки. Підійде, в принципі, будь-яка аудіосистема, в тому числі і колонки від музичного центру.
Інструкція
1
Приготуйте для підключення відповідний шнур. Якщо на музичному центрі є інтерфейс аудиовхода (часто він називається Aux) з гніздами типу тюльпан, буде потрібно шнур з двома такими штекерами на одному кінці і міні-джеком на іншому. Якщо підключення здійснюватиметься через вхід для мікрофона, буде потрібно шнур зі штекерами міні-джек по обидва кінці. В деяких моделях музичних центрів може використовуватися гніздо типу джек для мікрофонного входу.
2
Вставте один кінець дроту у відповідний роз'єм музичного центру. Інший кінець підключіть до звукової карти комп'ютера. При цьому в якості роз'єму для підключення виберіть призначений для виходу звуку - Out. Як правило, на звуковий карті він позначається зеленим кольором.
3
Увімкніть на музичному центрі відповідний режим роботи. Якщо ви використовуєте Aux, активуйте цей режим натисненням однойменної кнопки на музичному центрі. Для роботи мікрофонного роз'єму, як правило, не потрібно включення особливих режимів роботи, однак деякі моделі музичних центрів підтримують посилення вхідного через даний роз'єм сигналу.
4
Налаштуйте на роботу звукову карту. Виберіть в комп'ютері «Пуск» - «Панель управління» - «Звук». Відкрийте підрозділ «Відтворення» і перевірте настройки звукової карти. Якщо все в нормі, ви побачите зелену галочку у зображення відповідного пристрою.
5
Залишилося перевірити працездатність здійсненого підключення. Налаштуйте рівень гучності на музичному центрі, а на комп'ютері запустіть будь-якої аудіофайл. Якщо ви підключили всі належним чином, то почуєте звук з музичних колонок. Інакше ще раз перевірте правильність виконання всіх кроків, а також надійність під'єднання шнурів, в тому числі і з'єднують колонки з музичним центром.