Як розрахувати теплообмінник.

Щоб правильно підібрати теплообмінник, призначений, наприклад, для підігріву води в басейні, потрібно правильно розрахувати його показники. Якщо помилитися з вибором пристосування, складніше буде домогтися бажаного результату.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до глобальної мережі;
  • - вихідні дані.
Інструкція
1
Вбийте в пошуковий рядок «Скачати програму для розрахунку теплообмінника». У списку численних відповідей по даному запиту виберіть зручний, на ваш погляд, варіант, наприклад, «Теплосила». Скачайте програмку і встановіть на своєму персональному комп'ютері.
2
Запустіть закачаний програму. Прочитайте Пропоновані до програмі довідку з порадами, як правильно проводити розрахунки.
3
У діалоговому вікні вкажіть вихідну інформацію. Приміром, вкажіть тип теплообміну (конденсація суміші, нагрівання, охолодження або конденсація чистового пара). Потім вкажіть, до чого повинен бути визначений коефіцієнт теплопередачі - іншими словами, чи буде він заданим числом або визначиться в ході розрахунку.
4
Перейдіть ко наступній вкладці «Ознаки конструкції», в якій вкажіть тип конструкції, форму використовуваних труб, наявні перегородки, тип розташування труб в конструкції, оребрение, ток теплоносія і форму кожуха. Потім задайте показник поверхні теплообміну - він може бути заданий або окремим числом, або, наприклад, довжиною труб.
5
Перевірте висвітилося дані в діалоговому вікні «Конструктивні дані» на відповідність вводиться.
6
У вкладці «Технологічні дані» вкажіть склад гарячого і холодного потоку, а також властивості цих середовищ передачі холоду або тепла.
7
Клацніть по кнопці «Підрахувати» і показники необхідного теплообмінника будуть виведені на екран монітора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nIqewMjuWDc
Зверніть увагу
Будьте уважні з введенням вихідних даних - не допустите помилки.
Корисна порада
Завжди можете розраховувати на допомогу фахівців, які надають професійні послуги в цьому напрямку. Досить звернутися до них і всі розрахунки будуть виконані правильно, а значить виключається ризик придбання неправильно підібраного агрегату.