Як зламати замок двері.

Напевно, хоч раз в житті, але з кожним траплялася така ситуація: загубився ключ від квартири, а вдома немає нікого, кому можна було б подзвонити, щоб відкрили двері. Тому один вихід із ситуації - зламати замок двері.
Вам знадобиться
  • - канцелярська скріпка;
  • - молоток;
  • - пластикова картка;
  • - складаний ніж;
  • - саморіз;
  • - обценьки;
  • - дриль зі свердлом 3 мм;
  • - щуп з магнітом.
Інструкція
1
Розігніть скріпку, перетворивши її в пряму. Потім за допомогою молотка трохи роздайте кінчик дроту і зігніть її під прямим кутом. Обережно вставте змайстровану своїми руками відмичку в замкову щілину і поверніть проводок: можливо, не з першої спроби, але замок обов'язково відкриється. Даний спосіб відкриття дверного замка підійде в тому випадку, якщо в дверях встановлений циліндричний замок з поворотною ручкою.
2
Перевірте гаманець - якщо в ньому є пластикова картка, то ви благодаттю. Вставте картку в зазор між полотном дверей і коробкою (цей спосіб відкриття дверного замка підійде в тому випадку, якщо на двері немає планки, що закриває отвір між полотном і дверною коробкою). Слідкуйте, щоб кут між пластиковою карткою і замком становив дев'яносто градусів. Притисніть картку до ручки дверей і продовжуйте нею виконувати рухи: міняйте напрям руху, проводячи карткою по собачці замка.
3
Якщо встановлена китайська двері, то скористайтеся складаним ножем. Встромите нож в двері - він пройде дуже легко. Виріжте замок, витягніть його і відкрийте двері.
4
Вставте в отвір для ключа саморіз і поддев обценьками за капелюшок, вирвіть сердечник дверного замка.
5
В лінії роз'єму циліндра і корпусу циліндричного механізму просвердлите в броненакладкою щілину для ключа. Свердло повинно йти вниз, щоб вийшла опора: так значно легше буде висвердлюють. Свердлите до зіткнення з першою парою штифтів. Потім над першим штифтом за допомогою трьохміліметрової фрези зробіть арку, що дозволить кодовому штифту піднятися вгору. Опорний замок витягніть за допомогою щупа з магнітом. А потім висвердлите замок до кінця.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що дані методи відмикання замка призначені для тих, хто забув або втратив ключ. Будь-яке несанкціоноване проникнення на територію чужої нерухомої власності передбачає кримінальну відповідальність!
Корисна порада
Скористайтеся послугами компанії, що спеціалізується на розтині замків: майстри все зроблять вміло, не пошкодивши двері.