Як відремонтувати доводчик. Як відремонтувати кути дверей.

Дверний доводчик, незважаючи на свої невеликі габарити, є хорошим захисником вашої квартири. У зв'язку з цим мешканці під'їзду повинні постійно стежити за станом доводчика і по можливості проводити його поточний ремонт.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів;
  • - викрутки;
  • - плоскогубці;
Інструкція
1
Огляньте доводчик на предмет зовнішніх пошкоджень, перевірте його кріплення. Затягніть кріпильні гвинти, якщо вони розбовталися. А це трапляється досить часто при великому навантаженні на механізм.
2
Огляньте двері. Вона не повинна мати вм'ятин, бути рівною, не мати перекосів. В іншому випадку доводчик нормально не працюватиме.
3
Перевірте регулювальні механізми доводчика, які відповідають за швидкість закриття дверей, силу пружини, запобігання розорювання дверей до кінця, швидкість доведення двері і т.д. Відповідні гвинти не повинні бути відсутні, оскільки це може призвести до витоку масла, корозії або поломці внутрішньої пружини. Якщо це все-таки сталося, доведеться купувати новий доводчик.
4
Замість того щоб псувати доводчик, підкладаючи під двері палиці і цегла, коли двері необхідно потримати відкритою, краще відразу придбати доводчик з опцією hold-open, яка може фіксувати двері у відкритому положенні. Кут відкриття дверей можна регулювати самостійно за допомогою спеціального механізму.
Зверніть увагу
Самостійний ремонт внутрішніх компонентів доводчика веде до відмови фірми, яка його встановлювала, від гарантійного обслуговування. Неправильна експлуатація дверей і доводчиків веде в першу чергу до зносу поршня і сальників. В результаті порушується рух масла всередині пристрою і воно перестає нормально функціонувати. У більшості випадків ремонт регульованих механізмів не може повернути його в повноцінний первісний вигляд і в недалекому майбутньому доводиться купувати новий.
Корисна порада
Може виникнути необхідність досить тривалий проміжок часу тримати двері відкритими (наприклад, при перенесенні речей або меблів). Тому зверніть увагу на можливість придбати спеціальний доводчик з функцією hold-open.