Як з'єднати в'язані вироби. Як з'єднувати в'язані частини ковту.

Зовнішній вигляд пов'язаних на спицях або гачком речей залежить не тільки від якості і щільності в'язки. Дуже важливий спосіб, яким з'єднуються деталі, і якість шва. Кофточка або плаття можуть складатися з безлічі дрібних деталей. Виглядати стильно вони будуть тільки в тому випадку, якщо скріплює окремі частини шов буде або зовсім непомітним, або декоративним. У кожному разі, виконувати його потрібно акуратно.
Вам знадобиться
  • - деталі в'язаного вироби;
  • - залишки пряжі, відповідних за фактурою і кольором;
  • - гачок по товщині пряжі;
  • - котушкові нитки;
  • - голка .
Інструкція
1
Деталі вироби, пов'язаного гачком, найзручніше скріплювати тим же інструментом і тими ж нитками. Шви в цьому випадку будуть виглядати дуже органічно і можуть стати частиною загального художнього задуму. В цьому випадку в'яжіть виріб строго по викрійці або за розрахунками, щоб не було ніяких зайвих шматків. При цьому пов'язувати деталі разом можна як по виворітного, так і по лицьовій стороні.
2
Щоб скріпити виріб по вивороту, складіть деталі лицьовими сторонами один до одного. Всуньте в голку звичайнісіньку котушкову нитку і змітайте краю швом «вперед голку» близько до краю. Краще змітати відразу всі основні шви. Виверніть річ і приміряйте. Якщо все гаразд, знову виверніть виріб на виворітну сторону. Зв'яжіть краю швів напівстовпчиками або простими стовпчиками. Залежно від виду та напрями основної в'язки пров'язуйте по одному або кілька стовпчиків в кожну петлю кромок. Тут важливо, щоб край не вдався стягнутим.
3
Пов'язувати деталі можна і по лицьовій стороні. Складіть їх виворітними сторонами один до одного і змітайте близько до краю. Після примірки з'єднайте їх простими стовпчиками або стовпчиками з накидом. Можна застосовувати і декоративні види обв'язки. Нитки можуть бути як ті ж, з яких пов'язано виріб, так і контрастні. Перший ряд пров'яжіть напівстовпчиками. За другим можна зробити мереживо.