Як прокачати домкрат. Як прокачати гідравлічний домкрат.

Сьогодні неможливо собі уявити вантажно-розвантажувальні, монтажні або ремонтні роботи без використання домкратів - спеціальних механізмів, призначених для підйому важких вантажів. Найбільш ефективні гідравлічні домкрати, в яких робоче зусилля створюється за допомогою поршня і гідравлічного масла.
Інструкція
1
Безперечними перевагами гідравлічних домкратів є жорсткість їх конструкції, більша вантажопідйомність, плавність ходу і в цілому - високий ККД. Однак, як і всякий будь-який механізм, домкрат може вийти з ладу в силу самих різних причин. Так, в процесі тривалої експлуатації в робочій порожнині гідравлічного домкрата можуть скупчуватися бульбашки повітря, що значно знижує його ефективність.
2
Як правило, причиною цьому може бути повітря, що потрапив в гідравлічну систему через брак масла. Ось як, приміром, можна усунути цю несправність на підкатна домкраті.
3
Відкрийте спочатку перепускний клапан і пробку масляного бачка, а потім швидко, кілька разів прокачайте насос домкрата. Таким чином, повітря з робочої порожнини буде витіснений в ємність для масла. Після цього можете закрити перепускний клапан і отвір масляного бачка. Якщо все було зроблено вами правильно, то повітря буде видалений і домкрат знову стане працювати в штатному режимі. Якщо ж спроба виявилася невдалою, всі перераховані вище дії слід повторити. Однак це не єдиний спосіб видалення повітря з робочої порожнини.
4
Визначити наявність повітря в робочій порожнині нескладно: домкрат або зовсім не працює, або повільно здійснює підйом вантажу. Першим ділом відверніть на півтора-два обороту запірну голку, після чого рукою за гвинт підійміть плунжер до крайньої верней точки і відпустіть його, щоб він знову опинився в нижньому положенні.
5
Повторіть цю операцію двічі або тричі. Надалі, щоб подібна проблема не виникала, періодично перевіряйте рівень масла в домкраті і, в разі нестачі, додавайте його. Іншою причиною відмови домкрата може стати бруд, що потрапила в робочу порожнину. Щоб видалити її звідти, відверніть головку корпусу, залийте в його підставу гас і прокачайте домкрат при викрученій запірної голці. По завершенні операції керосин слід видалити і залити в робочу порожнину чисте масло.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ivtKQia1LUY
Основне призначення домкратів - підйом і фіксація важких предметів на певній висоті. Такими вантажопідйомними механізмами користуються автомобілісти, коли необхідно замінити колесо. Якщо виникає необхідність в ремонті домкрата, перше, що потрібно зробити, - вибрати автосервіс.
Вам знадобиться
  • - контактна інформація
  • - телефон
  • - договір
  • -попередня запис
Інструкція
1
Визначтеся з СТО, яка вироблятиме ремонт домкрата. Сьогодні вибрати автосервіс не складає труднощів, але в цьому і полягає основна проблема. Підприємство повинно відповідати ряду критеріїв, до основних з яких відносяться тривалість роботи, спектр надаваних послуг, наявність спеціального обладнання, кваліфікація майстрів, надання гарантій. Бажано вибирати фірму, де ви вже раніше обслуговувалися, або ж за рекомендацією знайомих.
2
Перш ніж їхати в сервіс по ремонту автомобільного устаткування, зателефонуйте туди, охарактеризуйте несправність і попередньо узгодьте час і дату відвідування. Це надалі позбавить від необхідності очікування моменту, поки звільнитися хтось із співробітників станції.
3
Наполягайте на тому, щоб огляд домкрата на предмет несправностей і визначення їх причини, проводились при вас. Після того, як причини встановлені, поцікавтеся тривалістю ремонтних робіт, порядок їх проведення і вартістю.
4
Укладіть з СТО письмовий договір на надання послуг з ремонту домкрата, в якому обов'язково обговоріть конкретні терміни і ціни, особливу увагу зверніть на відповідальність сторін і обсяг наданих гарантій. В разі нової несправності в період дії гарантії реалізувати свої права споживача буде набагато простіше.
5
При авансування робіт і остаточному розрахунку обов'язково візьміть касовий чек, який підтверджує оплату наданих послуг. Приймайте відремонтоване обладнання лише після перевірки його працездатності. Факт передачі автомобільного інструменту власнику супроводжується підписанням відповідного акта виконаних робіт. Не підписуйте цей документ доти, поки не переконаєтеся, що домкрат справний.
Зверніть увагу
Звертайтеся тільки в ті автосервіси, які мають відповідні ліцензії на проведення такого роду ремонтних робіт. Обслуговування у приватних осіб із сумнівною кваліфікацією може мати незворотні наслідки.
Корисна порада
Якість та рівень послуг, що надаються автосервісом, можна визначити вже по першому телефонному дзвінку. Досвідчений фахівець з кількох словами вловить суть поломки, уточнить характерні ознаки і назве можливі причини несправності.