Як зробити монітор світліше.

Якщо яскравість зображення на вашому моніторі занадто мала, це ще не означає, що він зламався. Можливо, вся справа в неправильній його регулюванні. Залежно від конструкції приладу вона здійснюється за допомогою ручок або через меню.
Інструкція
1
В трубковим моніторі ні в якому разі не намагайтеся компенсувати знос електронно-променевої трубки, підвищуючи прискорює напруга регулятором "Screen" на строчном трансформаторі. Таке регулювання зазвичай вимагає розтину монітора, що небезпечно. Але навіть якщо ви досвідчений телемайстер і високих напруг не боїтеся, підвищення прискорює напруги не проводьте все одно, оскільки це значно прискорить знос кінескопа. У такому режимі він може остаточно «догоріти» буквально за півроку, хоча міг би прослужити ще раз в десять більше. Краще змиритися з деякою втратою яркості.Помніте, що положення штатного регулятора яскравості жодним чином не впливає на прискорює напруга. Цим регулятором змінюється напруга на модуляторі кінескопа.
2
У монітора старого типу знайдіть на передній панелі рукоятки з позначеннями "Brightness" і "Contrast". Використовуючи їх, виставте зручні для вас яскравість і контрастність зображення. Але не робіть зображення занадто яскравим - це шкідливо як для очей, так і для кінескопа. Іноді для поліпшення розрізнення деталей зображення, ненабагато відрізняються один від одного по яскравості, достатньо зменшити контрастність.
3
На нових трубкових моніторах, а також на всіх РК-моніторах яскравість і контрастність регулюються через меню. Натисніть на кнопку, призначену для виклику меню (на різних моніторах вона може називатися по-різному), потім виберіть у меню пункт, відповідний параметру, яку потрібно змінити, потім натисніть кнопку вибору, після чого відрегулюйте параметр кнопками з горизонтальними стрілками.
4
У ЖК-моніторах збільшення яскравості також негативно позначається на терміні служби, оскільки при цьому збільшується потужність, що виділяється лампами або світлодіодами вузла підсвічування. Також, незалежно від типу монітора, збільшення яскравості викликає зростання споживаної потужності, в той час, як регулювання контрастності на цей параметр впливає в значно меншому ступені.
5
Якщо ви хочете збільшити яскравість зображення на моніторі, не вдаючись до його регулюванню, спробуйте затемнити приміщення. При перегляді на моніторі фотографії, яскравість якої недостатня, незважаючи на те, що монітор відрегульований правильно, треба редагувати знімок відповідним чином в будь-якому графічному редакторі.