Як підключити відеокамеру до монітора.

Сучасні способи дистанційного спілкування не обмежуються домашнім або мобільним телефоном. Спілкуватися можна за допомогою ПК. А якщо до комп'ютера підключити веб-камеру, то співрозмовника можна навіть бачити.
Інструкція
1
Перш ніж купити веб-камеру, вам в першу чергу треба перевірити наявність вільного USB-порту, так як вона буде підключена саме до нього. Але навіть якщо у вас всі порти зайняті, можна придбати usb-хаб, або, як його ще називають, usb-розгалужувач. Він дозволить вам підключити декілька usb-пристроїв через один порт.
2
Для більшої зручності разом з веб-камерою купите навушники і мікрофон, і ваш співрозмовник буде чути вас набагато краще в порівнянні з вбудованим в веб-камеру пристроєм.
3
Після того, як все необхідне куплено, з коробки веб-камери вам потрібно витягнути компакт-диск. На ньому знаходяться необхідне програмне забезпечення та драйвера. Програмним забезпеченням ви можете налаштувати відтворення веб-камери з необхідними параметрами. Драйвера показують Windows, як обробляти інформацію від пристрою і як його визначати в своїй системі.
4
Коли програма автозапуску з компакт-диска покаже вам своє меню, необхідно вибрати «Install driver» або «Web-camera setup». Так як різні виробники оформляють диски по-своєму, меню може бути у вас трохи інше.
5
Коли драйвери повністю встановляться, вам потрібно буде підключити в usb-порт кабель з веб-камери. Як тільки ви підключите її до комп'ютера, залишиться лише спостерігати, як Windows сам знайде і встановить драйвера, які ви недавно на неї скопіювали. Почекайте трохи, поки не з'явиться повідомлення (недалеко від правого кута монітора), де буде сказано, що обладнання встановлене і готове до роботи.
6
Тепер перевірте, чи все працює. Для цього потрібно включити програму Skype. У головному меню знайдіть клавішу «Інструменти», далі - «Налаштування». У новому вікні, в лівому меню виберіть «Налаштування відео». Якщо ваша веб-камера встановлена належним чином, то ви зможете побачити в ній самого себе.
7
Вам залишається лише настроїти фокусування камери, якщо вона не автоматична. Це можна виконати, покручуючи реле, яке знаходиться біля основи самої камери. Зробіть так, щоб на відеозображенні ви виглядали чітко, а не розпливчасто. Як тільки ви все виконали, можна дзвонити і насолоджуватись відео-спілкуванням.