Як підключити bluetooth-навушники до комп'ютера. підключити bluetooth гарнітуру до ноутбука.

Навушники, що підключаються через інтерфейс bluetooth, мають досить багато переваг у порівнянні зі звичайними дротяними. Можна вільно переміщатися по будинку, відходити від комп'ютера, не піклуючись про довжину кабелю. Слухати музику стає набагато комфортніше. Але іноді підключення bluetooth-навушників до комп'ютера здається не надто простою справою.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення до навушників, bluetooth-модем.
Інструкція
1
Коли ви набували навушники, вам також разом з ними повинні були дати спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить комп'ютеру взаємодіяти з ними як з зовнішнім пристроєм. Якщо програмного забезпечення немає, то зайдіть на сайт виробника і скачайте драйвера і програми там. Зазвичай виробники розміщують клієнтські програми для своїх пристроїв у відкритому доступі.
2
Вам знадобиться bluetooth-передавач, який буде створювати зв'язок між вашим комп'ютером і навушниками. Зазвичай bluetooth-навушники мають в комплекті пристрій для зв'язку. Багато комп'ютери, зокрема, практично всі ноутбуки оснащені комунікатором bluetooth. Якщо ваш комп'ютер не підтримує подібний вид зв'язку, скористайтеся пристроєм, наявним в комплекті з навушниками. Для тих навушників, які були придбані без bluetooth-пристрої, потрібно його придбати.
3
Пристрій, що передає сигнал bluetooth, повинно бути встановлено на комп'ютері. Драйвера для нього поставляються на окремому диску, а якщо воно було куплено разом з навушниками, то драйвера можуть бути разом. Коли bluetooth-пристрій встановлено і справно працює, можна приступати до налаштування самих навушників.
4
Щоб встановити всі пристрої, зазвичай потрібно просто увіткнути bluetooth-передавач, вставити диск з драйверами, а потім слідувати інструкціям по установці, які будуть з'являтися на екрані комп'ютера. Програма сама встановить всі драйвера, які потрібні для роботи.
5
Якщо все драйвера і програми встановлені, bluetooth-пристрій, коли воно включено, само виявить навушники, але їх теж потрібно попередньо включити. Система визначить тип навушників і інтерфейс роботи з ними. Весь цей час навушники вимикати не слід. Як тільки визначення і настройка завершиться, можна bluetooth-навушниками починати користуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IDaaMSaJi9E
Зверніть увагу
Під час налаштування bluetooth-пристрої і навушників не вимикайте їх. Тримайте весь час включеними, інакше програмне забезпечення може бути неправильно встановлено, надалі щось буде погано працювати, почнуть виникати помилки.