Як збільшити гучність телефону Fly.

Телефони фірми Fly в першу чергу виділяються своєю ціною. Перебуваючи в бюджетному ціновому сегменті, дані апарати можуть похвалитися наявністю карти пам'яті, а також можливістю відтворення mp3. На жаль, низька ціна позначається на якості динаміка і якості відтворення. Цей недолік нескладно виправити.
Інструкція
1
Найбільш безпечним варіантом, що не вимагає втручання в прошивку і заводські установки телефону, є зміна гучності безпосередньо аудіо треку, який ви хочете прослухати на телефоні. Способи, що зачіпають інженерне меню, небезпечні тим, що можуть призвести до псування як прошивки, так і динаміка стільникового телефону.
2
У випадку, якщо треків кілька, ви можете використовувати таку програму, як Mp3Gain. Вона є безкоштовною. Знайдіть і скачайте її в мережі. Після установки, додайте в робоче поле програми треки, які ви хочете відредагувати. Виберіть гучність, до якої ви хочете підняти вихідний рівень звуку. Будьте обережні і не ставте значення відразу на максимум - деякі частоти можуть виявитися змазаними. Дана програма зручна тим, що дозволяє одним клацанням обробити кілька файлів відразу. Погано ж те, що складно оцінити рівень, на який потрібно підняти звук.
3
Для одиничної обробки треків найбільш кращим буде використання Adobe Audition або Sony Sound Forge 2. Дані редактори мають функціоналом, достатнім для якісної обробки треку. Скачайте та встановіть один із цих редакторів.
4
Запустіть програму, після чого перетягніть файл для редагування в робочу область. Дочекайтеся завантаження треку, після чого виділіть його по всій довжині. Використовуйте ефект "підвищення гучності", періодично тестуючи результат на милозвучність. Після досягнення оптимальної гучності, нормалізуйте трек. Для адаптації мелодії під дзвінок ви також можете використовувати графічний еквалайзер. Мінімізуйте низькі частоти, паралельно посилюючи високі. Динамік мобільного телефону не пристосований для відтворення низьких частот, а так як при підвищенні гучності трека рівномірно збільшуються низькі і високі частоти, виникає необхідність послабити звучання низьких частот після підвищення загальної гучності мелодії.