Як прошити плеєр Digma.

Виробники мобільних пристроїв випускають свої прошивки для виправлення виникаючих в процесі експлуатації помилок. Якщо ваш пристрій працює коректно і у вас рідко трапляються які-небудь збої, варто подумати, наскільки це насправді потрібно. Навіть якщо прошивка матиме додаткові функції і виправить певні проблеми з влаштуванням, вона може зменшити обсяг пам'яті або позначитися на тривалості роботи плеєра без підзарядки.
Вам знадобиться
  • - програма Customer Update;
  • - файл прошивки для конкретної моделі плеєра
Інструкція
1
Для початку скачайте програму, яка і зробить всю роботу. Використовуйте утиліту Customer Update, бажано останньої версії. Завантажити її можна з офіційного сайту розробника або зі спеціалізованих форумів, які присвячені плеєрів компанії Digma.
2
Завантажте файл з самою прошивкою. Зазвичай всі оновлення для пристроїв компанії мають розширення «rfw» або «bin».
3
Далі необхідно перевести режим роботи плеєра на «оновлення прошивки. Для цього перейдіть в меню «Налаштування» - «Система» - «Оновлення програм». При появі написи «Підключення USB» підключіть пристрій до комп'ютера за допомогою USB кабелю. Якщо плеєр виключився, то спробуйте з'єднатися ще раз. При вдалому розкладі апарат визначається як «RockUSB Device».
4
Запустіть завантажений Customer Update. Вкажіть шлях до файлу прошивки і натисніть кнопку «Update».
5
Якщо після закінчення перепрошивки при запуску плеєра висвічується лише білий екран, то можна спробувати вимкнути пристрій за допомогою перемикача, натиснути кнопку включення (яка використовується для блокування), вставити кабель і через кілька секунд відпустити клавішу. Якщо запустити пристрій все одно не вдалося, то можна спробувати потримати кнопку довше, або навпаки відпустити її раніше. Або включіть плеєр, затисніть всі сенсори пристрою одночасно на 10 секунд, а потім вставте USB.
Зверніть увагу
Якщо в процесі роботи Update програма видала помилку, швидше за все, вона просто стерла прошивку. В такому випадку плеєр самостійно має визначитися як RockDevice і можна буде повторити процес оновлення.
Корисна порада
Перед прошивкою зробіть бекап всіх даних, які зберігаються на пристрої. В процесі оновлення стирається вся стандартна пам'ять плеєра, тому потрібно попередньо скопіювати всі дані на комп'ютер.