Як налаштовувати av-ресивер.

Раніше, під час панування системи Dolby Pro Logic, настройку нового домашнього кінотеатру з багатоканальним ресивером було провести просто: потрібно було підключити акустичну систему, а також джерело звукового супроводу, іноді ще вибрати режим декодера. А з сучасними ресиверами абсолютно інша ситуація.
Вам знадобиться
  • - ресивер;
  • - акустична система.
Інструкція
1
Виберіть оптимальне розташування акустичних систем перед налаштуванням ресивера. Для цього уявіть, що коло це циферблат, а слухач дивиться на положення 12ти годин. Тут буде знаходитися центрального каналу. Ліворуч і праворуч від неї, на рівній відстані розташуйте фронтальні системи (ліву на 11 годин і праву на 1 годину). В режимі пятиканального звуку тилові канали розташуйте на 4 і 8 годинах. Те, є лінія цих систем повинна проходити за спиною слухача. Місце для розташування сабвуфера вибирається залежно від його конструкції.
2
Увімкніть ресівер і почніть його налаштування. Перед конфигурированием ресивера підключіть вимірювальний мікрофон, вставте його штекер в гніздо на передній панелі. Встановіть мікрофон на рівні вуха слухача, максимально наближено до місця прослуховування. Далі почніть настройку AV-ресивера, здійснюйте управління з пульта ДУ, перебуваючи на місці прослуховування. Пульт розділ на 3 зони, основні для настройки ресивера - кільцеві кнопки, а також кнопка введення в центрі. Перемкніть пульт в режим управління підсилювача, переконайтеся, що над крайньою лівою кнопкою є напис АМР.
3
Натисніть кнопку Sys Setup, щоб перевести ресивер в режим початкових установок і відобразити відстань на дисплеї і меню. Увімкніть відеовихід за допомогою кнопки Video Out і виведіть меню на екран. З'явиться сторінка System Setup Menu підведіть покажчик до рядка Auto Setup/Room EQ, введіть його кнопкою Enter на пульті. Далі аналогічно виберіть режим Auto Setup. Далі запустіть цикл вимірювань, для цього натисніть кнопку управління курсором стрілку вліво.
4
Виконайте для всіх каналів, починаючи з лівого фронтального, наступні три операції: «Вимірювання», «Аналіз результатів» і «Обчислення». При використанні всіх каналів ресивера процедура проходить 11 кроків, це десь 3,5 хвилини. В момент виміру система подає звук на вихід кожного каналу. На екрані будуть показані відповідні повідомлення.
5
Перевірте налаштування, для цього спочатку перевірте конфігурацію, значення відстаней і поканальні рівні. Якщо результат конфігурування ресивера вас влаштовує, на наступній сторінці виберіть команду Store, якщо ні, запустіть повторне вимірювання кнопкою Retry.