Як навчитися швидко писати. Як навчитися писати швидше.

Написання статей - це область, яка вимагає постійної практики, а також досвіду. Основний напрямок, по якому статті використовуються - це просування сайтів в інтернеті, а також залучення на них додаткової цільової аудиторії. У цій статті ви навчитеся деяким прийомам, які дозволять вам писати інформаційні статті швидко і в той же час якісно і зрозуміло.
Інструкція
1
Про що б не була стаття, люди стануть її читати лише в разі, якщо вона для них цікава. Якщо ви бажаєте, щоб ваші статті людям подобалися настільки, щоб це позитивно відбивалося на зростанні відвідувачів сайту, а також читачів статей, написаних саме вами, вам потрібно знати ряд основних елементів успішного і якісного написання інформаційних статей. Отже, вчимося писати статті швидко і якісно.
2
Перше, що вам необхідно, це вибрати певну тему для статті. Тему слід вибирати, якщо ви в ній добре розбираєтеся або ж якщо вона є актуальною і цікавою, причому не тільки вам. Потім поройтесь в Мережі і пошукайте 5-10 статей на ту ж тему. Почитайте їх, дізнайтеся про описуваному або вивчається предмет/явище. Тільки не копіюйте текст. Люди точно так само, як і пошукові системи, цікавляться унікальним контентом.
3
Напишіть спочатку статтю в чорновому варіанті. Наприклад, розкажіть в першому абзаці про те, що ви збираєтеся описувати. Це буде вступ, в якому ви підготуєте читача до того, що чекає його далі. Не секрет, що багато людей оцінюють статтю щодо вступу. Навіть якщо сама стаття жива й цікава, погане вступ може віднадити читача від подальшого її вивчення. Приступайте до написання другого абзацу. Тут ви можете детально розкрити тему. У третьому опишіть факти і деякі цікаві відомості. Все має бути по темі. Четвертий абзац присвятіть короткому підведенню підсумків і висновків.
4
Далі ви можете відредагувати свою статтю так, як вважаєте за потрібне. Просто знайте, що такий «скелет» статті не взятий звідкись зі стелі. Величезний досвід у написанні якісних статей, накопичений віддаленими працівниками усього світу, дає підстави стверджувати, що стаття, написана за вищеописаному «скелету», максимально приваблива для більшості читачів.
5
Як ви бачите, навіть в цій статті є введення у вигляді першого абзацу. Далі йде корисна інформація чітко по темі. Після цього йдуть нотатки та корисні поради. Правда, тут більше, ніж 4 абзацу, але це не критично. Іноді корисно великі абзаци ділити на декілька маленьких - так читачеві буде зручніше засвоювати матеріал. Не турбуйтеся, що на перших порах ваші статті пишуться дуже довго. З плином часу ви навчитеся писати гарні статті з 350-450 слів достатньо швидко, всього за 25-35 хвилин.
Зверніть увагу
Навчитися писати статті можна. Теоретично на це здатний абсолютно будь-яка людина. Однак у того, хто володіє, що називається, «вродженої» грамотністю, з легкістю володіє усним словом, добре начитаний, процес навчання піде набагато швидше. Єдине якість, яка може перешкодити Вам навчитися писати добре, - повна або часткова відсутність уяви, творчого мислення.
Корисна порада
Писати треба закінчені речі. Нехай на півсторінки, але від смислового початку і до смислового кінця. Недописаний роман дасть в справі досягнення успіху менше, ніж десять дописаних оповідань. Написане, в принципі, можна нікому не показувати, але писатися воно повинно так, ніби по твоєму тексту Пітер Джексон відразу ж почне знімати черговий фільм прямо сьогодні ж увечері.