Як намалювати мопса.

Собаки неймовірно різноманітні за розмірами, будовою тіла і формі морди, і тому представляють великий простір для відпрацювання найрізноманітніших навичок малювання. Наприклад, малюючи мопса, можна потренуватися в правильному побудові пропорцій, розташуванні колірних акцентів, малюванні зморшок.
Вам знадобиться
  • Папір, олівець, ластик
Інструкція
1
Намалюйте коло середнього розміру, який надалі перетворитися в голову мопса. Усередині цього кола намітьте допоміжні лінії для побудови чорт морди. Недосвідченим художникам найкраще починати роботу з подібних побудов - це допомагає уникнути помилок в пропорціях.
2
Намалюйте коло трохи більшого розміру під першим колом. Ви намітили грудну клітку сидить собаки. Відзначте розташування передніх і задніх лап.
3
Поверніться до кола, обозначающему голову. Строго дотримуючись пропорції, намітьте розташування і форму вух, очей і носа. Декількома штрихами зобразите складочки на шиї і глибокі зморшки на лобі, які є головною відмітною рисою морди мопса і роблять цю собаку такої зворушливої і чарівною.
4
Надайте форму кінцівкам. Прорисуйте передні лапи, приділяючи особливу увагу пальчикам. Можете при бажанні намалювати крихітні кігтики. Так само опрацюйте і задні лапи.
5
Деталізуйте риси морди. Намалюйте великі трохи опуклі очі, які є однією з характерних рис мопса. Відзначте розташування відблисків. Слідкуйте за тим, щоб форма очей була симетричною.
6
Продовжуйте працювати над мордою. Намалюйте акуратний кирпатий носик і невелику пащу, під якою також можуть бугриться зморшки. При бажанні можете додати збоку висунутий язичок.
7
Додайте глибини зморшок і складок. Якщо якісь лінії здаються вам невірними, зітріть їх і Перемалюйте. Додайте складку на череві. Мопс - собака невеликого розміру, але досить щільної статури.
8
Чіткіше прорисуйте контури вух і лапи. Намалюйте тонкими штрихами окремі шерстинки. Мопс відноситься до короткошерстим породам, але через складок на шкурі досить добре помітні топорщащіеся волоски, головним чином, на шиї, так як на морді мопса шерсть коротша.
9
Намалюйте темну «маску» на морді мопса, яка, втім, має бути світліше вже промальованих очей і носа.
10
Зітріть всі допоміжні лінії і додайте тіней. Намагайтеся розташовувати тіні на малюнку грамотно, орієнтуючись на уявний джерело світла.