Як зробити bin файл.

Бінарний файл являє собою закодований текстовий документ з розширенням * .BIN. Цей тип файлів використовується в прикладних програмах і містить інформацію про програмне забезпечення. Ви можете зберігати будь-які типи даних: рядки, цілі або логічні числа - і кодувати інформацію.
Вам знадобиться
  • - Навички програмування;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Задайте коду сторінки вашого проекту відповідне ім'я. Запис і читання файлів вимагає «IO» імен, так називаються бібліотеки класів, використовувані розробником. Запис файлів вимагає класів, що містяться в змінних вводу-виводу. Додайте наступний рядок в початок коду файлу: «include System.IO;».
2
Створіть файловий потік і надайте змінної двійкове значення. При цьому буде створено бінарний файл, але на даний момент він буде порожнім. Виконавчі файли можуть бути створені з будь-яким розширенням, але стандартним є саме * .BIN. Використовуйте наступний код для створення двійкового файлу: «FileStream file = new FileStream (« C: \\ mybinaryfile.bin », FileMode.Create); BinaryWriter binarystream = new BinaryWriter (file); ».
3
Додайте в двійковий файл функцію запису, використовуючи команду «Write». Ця функція автоматично кодує значення в двійковому режимі, тому більше не буде необхідності кодування інформації перед збереженням її у файл. Нижче наведено приклад запису в двійковий файл: «binarystream.Write (« Мій перший двійковий файл »); binarystream.Write (10);"
4
Закрийте файл, як тільки вся необхідна інформація буде в нього збережена. Закриття файлу відіграє важливу роль у програмуванні, так як при цьому закінчується процес створення файлів, і він відкривається для застосування користувачами або іншими додатками. Наступний рядок закриває двійковий файл і зберігає його на жорсткому диску: «binarystream.Close ();».
5
Протестуйте роботу бінарного файлу. Запустіть додаток, інформацію про який ви помістили в створений документ. Якщо все функціонує без нарікань, то скомпільований код є вірним. В іншому разі скористайтеся функцією налагодження бінарного файлу, зверніть увагу, чи правильно записані команди коду.