Як підібрати сережки.

Сережки - чудово прикраса, здатне не тільки доповнити наряд, але і змусити сяяти і іскритися очі своєї власниці, надати її образу жіночність і м'якість або підкреслити її індивідуальність і неповторний стиль. Щоб вірно підібрати сережки, потрібно враховувати різні нюанси.
Інструкція
1
Підбирайте колір металу сережок відповідно до відтінку вашої шкіри. Теплі метали (жовте, червоне золото, бронза) будуть добре виглядати, якщо відтінок вашої шкіри золотистий і смаглявий. Якщо ж ви володарка холодного відтінку шкіри, вибирайте метали з холодним блиском (платина, сталь, срібло, мельхіор).
2
Принцип поєднання відтінків також відноситься і до кольору каменів в сережках. Камені теплих відтінків підійдуть темноокий, а іскристі «холодні» камені - яснооким представницям прекрасної статі. Контрастні поєднання каменів і кольору очей теж виглядають виграшно.
3
Підбирайте сережки відповідно до стилю одягу і часом доби. Масивні сережки з дорогих металів, а також сережки з дорогоцінними каменями залиште для урочистих випадків. Для денного часу або із звичайною повсякденним одягом носите простіші і демократичні прикраси.
4
Враховуйте форму свого обличчя при виборі сережок. Маленькі каблучки і «гвоздики» - універсальне прикраса, вони підійдуть усім без винятку. Головне, не забувайте про пропорційності мочки і ширини проколу з сережками. Занадто тонкі «гвоздики», потопаючі в мочці або закривають більшу її частину, виглядають не дуже привабливо.
5
Якщо ваше обличчя правильної овальної форми, до вибору форми сережок можете підходити не надто ретельно. До такої форми обличчя підходять практично всі моделі - від самих мініатюрних до самих хитромудрих і оригінальних. Правда, якщо шия коротковата, не варто вибирати занадто довгі сережки - вони візуально зроблять її ще коротше.
6
Якщо ваше обличчя круглої форми, уникайте круглих форм в моделях сережок. Також варто відмовитися від сережок, що розширюються до середини, віддавши перевагу квадратним і подовженим моделям. І навпаки, для квадратної форми обличчя чудово підійдуть круглі, трикутні або ромбоподібні сережки, а також довгі сережки, зорово звужують овал обличчя.
7
Щоб візуально розширити вузьке обличчя або особа подовженої форми, вибирайте сережки квадратної або округлої форми. Також непоганим варіантом стануть кліпси. Уникайте занадто довгих моделей, які візуально подовжують обличчя. Широке обличчя можна зробити вже за допомогою сережок у вигляді підвісок і ланцюжків.
8
Ціна сережок має значення. Занадто дешеві сережки з пластику або іншого «молодіжного» матеріалу будуть добре виглядати тільки на дуже молодих дівчатах, а ось сережки антикварного виду додадуть зайву вік. При покупці перевіряйте якість сережок, надійність кріплення елементів і замка.