Як плести колосок. Схема.

Існує два різновиди кіски, яка називається колосок. Перша різновид - це плетиво однієї коси, і відповідно другий різновид - це плетиво двох кіс.

У тому випадку, якщо ви вирішили заплести одну косу, то вам потрібно ретельно розчесати сухі або, для вашої зручності, трохи вологе волосся назад. Якщо ви трохи зволожите волосся, то плести колосок буде набагато простіше - тут головне не перестаратися, бо волосся повинні бути лише трохи вологі.

Після цього вам потрібно розділити волосся на дві рівні половинки, це потрібно робити по вертикальному проділу. Потім, ви відокремлюєте маленьку пасмо з правого боку правої половини волосся. І накладаєте її так, щоб вона в кінцевому підсумку з'єдналася у вас з правою стороною лівої половини волосся.

Після цього, утримуючи волосся правою рукою, ви лівою рукою відділяєте таку ж пасмо з лівого боку. Ви повинні накласти це волосся на ліву сторону правої пасма. Проробити такі рух треба послідовно поки не залишиться см 10 вільних волосся і вам залишиться тільки закріпити вашу косу шпилькою.

Це заняття трудомістке, і якщо ви робите це в перший раз, то, можливо, воно займе у вас небагато довше часу, ніж у професіоналів. Однак навчитися плести подібні косички самої - це цілком реальна і посильне завдання.

Якщо ви вирішили плести колосок з двох кіс, то ви все робите точно так же, як і для однієї коси, але тільки з тією різницею, що після поділу волосся на дві рівні частини , ви окремо плетете спочатку ліву косу, а потім - праву.

Для того, щоб навчитися красиво плести різноманітного роду косички, потрібна практика. Однак слід пам'ятати про те, що подібна косичка виглядає особливо красиво на довгих і густих волоссі.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Qg9ew8VCHi8
Коси дуже зручні - якщо вам доводиться багато рухатися, вони не дозволяють волоссю розтріпати. Такі зачіски, як колосок , популярні серед танцівниць і гімнасток. Крім того, створюється враження, що волосся багато і що вони набагато довше і густіше, ніж насправді. Освоївши техніку і знаючи, як заплести колосок навколо голови, можна робити цю зачіску самій собі або подругам так часто, як захочеться.
Вам знадобиться
  • - гребінець;
  • - шпилька або гумка;
  • - кілька невидимок;
  • - масажна щітка (для слабкого волосся).
Інструкція
1
Розчешіть волосся і розділіть їх від верхівки до шиї на дві частини. Почніть плести колосок з потилиці.
2
З лівого боку від проділу відокремте пасмо волосся. Вона повинна бути невеликою, але такою, щоб можна було розділити її на три частини. Почніть плести звичайну косу у напрямку до вуха. Вільні волосся залишайте під кіскою.
3
Зробивши одне-два переплетення, відокремте від вільних волосся ще одну пасмо і приєднайте її до тієї, яка в даний момент знаходиться внизу. Продовжуйте плести, після кожних двох витків відділяючи від вільних волосся наступну пасмо і забираючи її в косу.
4
Плетіть колосок по колу, постійно додаючи нові пасма. В кінці залишилися вільними волосся затягніть круглою гумкою для волосся, сховайте під косу і заколіть невидимкою.
Зверніть увагу
При плетінні колоска навколо голови на довгому волоссі візьміть НЕ заколку, а стрічку або резінку.Новие пасма можна приєднувати до кожного витка коси або ж через одне-два переплетення, в залежності від типу волосся. Чим густіше і товщі волосся, тим крупніше повинні бути пасма.
Корисна порада
Володаркам тонкого волосся необхідно перед початком плетіння колоска навколо голови зробити невеликий начісування біля коріння. Після чого трохи причесати волосся масажною щеткой.Із довгого волосся можна зробити трохи іншу зачіску за тією ж технологією. Почніть плести колосок навколо голови не від потилиці, а збоку. Робіть все так само, як описано вище, останню пасмо затягніть гумкою, але не ховайте її, а випустіть. Закрийте красивою шпилькою або гребенем, а пасмо завийте.