Як перенести фото на тканину. Як перевести фотографію на джинси.

Прилавки магазинів завалені футболками і водолазками з кольоровими принтами. Але не завжди можна знайти одяг саме з тим малюнком, який вам потрібен. Наприклад, футболку або подушку з портретом вашого чоловіка або улюбленого кота буде знайти досить складно. У цьому випадку можна зробити таку річ самостійно.
Інструкція
1
Оберіть цифрову фотографію, яку вам би хотілося перенести на тканину. При бажанні ви можете відсканувати роздруковане фото або створити колаж в програмі для обробки зображень.
2
Придбайте спеціальну термобумагу, за допомогою якої ви будете переносити зображення на тканину. Майте на увазі, що різна папір відповідає різним видам тканини. Є папір для перенесення зображень на білу тканину, на чорну і на кольорову. Термобумага має спеціальне покриття, яке допомагає уникнути розтікання чорнила. Постарайтеся знайти папір, який забезпечує високу стійкість зображення, тоді річ можна буде прати без побоювань.
3
Заправте термобумагу в струменевий принтер. Роздрукуйте зображення, яке ви збираєтеся перенести. Дайте відбитку просохнути. Години цілком достатньо. До речі, якщо ви купували папір цілим набором, зазвичай в нього входить інструкція з використання. Вивчіть її уважно.
4
Прикладіть роздруковане зображення до тканини. Пропрасуйте гарячою праскою, почекайте, поки тканина охолоне. Потім приберіть папір. Пам'ятайте, що зображення на тканині вийде дзеркальним, тому заздалегідь відобразіть його в редакторі зображень.
5
Зверніться в фотосалон, якщо боїтеся, що не впораєтеся з цією роботою самостійно. Скиньте зображення на будь-який цифровий носій і принесіть його і річ, на якій потрібно зробити принт, в фотосалон.
6
До речі, майже у всіх фотосалонах продають готові однотонні футболки, подушки та інші речі, а в деяких передбачена можливість замовлення речі через інтернет. Ви можете завантажити цифрове фото, вибрати модель і розмір речі, на яку його перенесуть, а потім просто прийти і забрати готове замовлення.
Корисна порада
Якщо ви вирішили робити широкоформатний друк (на постільній білизні, шторах і т.д.), то зверніться до фахівців. У домашніх умовах у вас не вийде цього зробити.