Як писати повідомлення в Skype.

Skype є одним з визнаних лідерів серед інтернет-месенджерів. Дзвінки між користувачами і на стаціонарні телефони, відеодзвінки, групове спілкування роблять програму настільки популярною. Але спілкування за допомогою текстових повідомлень є однією з найбільш затребуваних функцій.
Інструкція
1
Відкрийте програму. У відповідних полях вкажіть свій логін і пароль. Після цього програма з'єднається з сервером для вашої авторизації. Характерний звук повідомить вас про те, що ви підключилися й увійшли в мережу. Тепер можна приступати до написання повідомлень.
2
Виберіть у списку контактів користувача, з яким ви збираєтеся вести спілкування. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і натисніть «Почати чат». Курсор миші переміститься у відповідне поле в іншій частині вікна програми. В цьому полі можна вводити повідомлення для його відправки користувачеві.
3
Також по обраному користувачу можна клікнути лівою кнопкою миші, після чого в правій частині вікна програми відкриється інформація про даного користувача. Потім самостійно переведіть курсор миші в поле для відправки повідомлень. Воно знаходиться в нижній частині вікна з інформацією про користувача. Ідентифікувати його можна по напису «Введіть сюди текст повідомлення».
4
Введіть бажаний текст повідомлення в даному полі. Щоб його відправити, натисніть клавішу Enter, або піктограму у вигляді синього круга цитуючи, що знаходиться в правій частині поля для введення тексту. Після цього повідомлення відправиться користувачеві.
5
Якщо у вашому списку контактів немає користувача, якому ви хочете відправити повідомлення, скористайтеся пошуком. Виберіть в меню програми «Контакти» - «Додати новий контакт» або клікніть по посиланню «Додати контакт» в нижній частині списку контактів. Після цього відкриється вікно, в якому можна здійснювати пошук.
6
Введіть у відповідних полях наявну інформацію про користувача, якого ви хочете додати. Це можуть бути адреса електронної пошти, мобільний телефон, ім'я і прізвище, логін Skype. Якщо в системі є декілька користувачів з введеними вами даними, ви зможете переглянути всіх і вибрати того, який вам потрібен.
7
Після цього натисніть кнопку «Додати». Обраний користувач опиниться в списку ваших контактів.