Як проводити відкритий конкурс.

Відкритий конкурс проводиться в тому випадку, якщо навчатися в освітньому закладі може будь-хто. В основному його практикують платні ВНЗ, організатори курсів і семінарів, присвячених підвищенню кваліфікації. Державні навчальні заклади такий спосіб відбору використовують вкрай рідко через великий наплив охочих отримати безкоштовну освіту.
Інструкція
1
Щоб провести відкритий конкурс, організуйте рекламну кампанію в засобах масової інформації. Це основна умова даної акції. Оповіщення про неї має бути обов'язково присутня в газетах, журналах, на радіо чи телебаченні.
2
Якщо у вас спеціалізовані курси, вибирайте профільні видання, радіо- і телепередачі. Не варто витрачати бюджетні кошти на рекламу в масових програмах і друкованих виданнях, глядачам і читачам яких ваша пропозиція нецікаво.
3
оповіщає про відкритий конкурс мінімум за два-три місяці до його початку. Так кожен зацікавлена людина зможе зв'язатися з вами і укласти контракт або подати заявку на участь.
4
Одночасно з рекламною кампанією шукайте місце проведення конкурсу і готуйте завдання. Не варто робити їх занадто складними, якщо ваше головне завдання - привернути увагу до навчального закладу. А ось якщо воно вже досить популярно, і кількість місць менше числа бажаючих, варто підготувати питання, здатні показати глибину знань.
5
Якщо приміщення, здатного вмістити велику кількість людей, у вашого навчального закладу немає, орендуйте його. Це можна зробити, звернувшись до державних ВНЗ. Їх аудиторії та конференц-зали здаються досить дешево і обладнані всім необхідним.
6
Перед конкурсом купіть папір, ручки, роздрукуйте питання. На вході в приміщення, де він буде проводитися, посадіть двох співробітників, які будуть реєструвати прийшли.
7
Проаналізуйте всі результати робіт. Відберіть ті, які відповідають усім вимогам. Зателефонуйте їх творцям і запросіть на співбесіду.
8
Пам'ятайте про те, що результати відкритого конкурсу повинні публікуватися в засобах масової інформації. Не обов'язково робити це в популярному і, відповідно, дорогому, виданні. Можна вибрати районні або освітні газети, так ви дотримаєте процедуру проведення і заощадите кошти.