Як зробити анімований юзербар.

Юзербар є графічне зображення, поміщене в підпису на форумі для визначення приналежності до різних інтересам, переконанням чи групам. Таке зображення можна зробити за допомогою анімації.
Інструкція
1
Запустіть програму Photoshop. Здійсніть створення нового об'єкта необхідного розміру, натиснувши «Файл» і «Новий», якщо ви використовуєте російську версію, або «File», а потім «New», якщо у вас англійська версія програми. Заповніть документ чорним кольором, натиснувши «Редагування», «Виконати заливку» і «Чорний» («Edit», «Fill» і «Black»).
2
Натиснувши на іконку «Прямокутна область» («Rectangular Marquee Tool») зробіть виділення так, щоб біля всіх країв залишилася невиділення область товщиною в один піксель. Видаліть виділену область, натиснувши «Delete» на клавіатурі. Скасуйте виділення натисканням клавіш «Ctrl» + «D». Виконайте створення нового шару, натиснувши вкладку «Шар», «Новий», «Шар» («Layer», «New», «Layer»). На панелі шарів помістіть новий об'єкт нижче шару з рамкою. Зробіть переміщений шар активним і заповніть його сірим кольором, натиснувши «Редагування», «Виконати заливку», «Сірий 50%» («Edit», «Fill», «50% Gray»).
3
Зробіть новий шар, перемістіть його на панелі об'єктів вище шару з сіркою заливкою. Залийте створений шар будь-яким вподобаним вам кольором. Клацніть по об'єкту правою кнопкою миші і зайдіть в меню «Параметри накладання» («Blending Options»). У вікні, клікніть на пункт «Накладення градієнта» («Gradient Overlay») і встановіть значення: «Режим» - «Жорсткий колір» («Blend mode» - «Hard Light»), «Прозорість» - «45%» (« Opacity »-« 45% »),« Градієнт »-« Метал »-« Сталевий прут »(« Gradient »-« Metals »-« Steel Bar »). Натисніть «Ok».
4
Створіть новий шар і помістіть його після шару з рамкою. Залийте його будь-яким кольором. Зайдіть в «Параметри накладання» («Blending Options») і в пункті «Внутрішнє світіння» («Inner Glow») встановіть параметри: «Режим» - «Лінійне світло» («Blend mode» - «Linear Dodge»), «Непрозорість »-« 100% »(« Opacity »-« 100% »),« Колір »-« Білий »(« Color »-« White »),« Розмір »-« 4 »(« Size »-« 4 ») .
5
Виконайте створення нового об'єкта розміром 1 на 2 пікселя. Виберіть «Кисть» («Pencil Tool»). Скиньте кольору, натиснувши клавішу «D». Поставте крапку в верхньому пикселе документа, натисніть «Редагування» - «Визначити візерунок» - «Ok» («Edit» - «Define Pattern» - «Ok»). Закрийте файл без збереження його, і перейдіть до документа з юзербарів.
6
Створіть новий шар, помістіть його вище всіх шарів, крім об'єкта з рамкою. Залийте новий шар створеної текстурою. Для цього натисніть "Редагування» - «Виконати заливку». Клікніть по кнопці «Візерунок». Виберіть вашу текстуру: вона повинна бути останньою в списку («Edit» - «Fill», «Use» - «Pattern», «Custom Pattern» - кликнете на неї).
7
Виберіть інструмент «Горизонтальний текст» («Horizontal Type Tool»). Напишіть потрібну напис підходящого розміру, за допомогою шрифту зі списку доступних.
8
З'єднайте три нижніх шару. Для цього на панелі шарів натисніть на іконці очі поряд з шарами, що не підлягають об'єднанню, зробивши їх невидимими. Виберіть «Шар» - «Об'єднати» («Layer» - «Merge Visible»).
9
Створіть новий шар, він повинен розміщуватися над самим нижнім. На цьому шарі створіть анімацію. Для цього зробіть дублікат шару, натиснувши «Шар» - «Дублікат» («Layer» - «Duplicate Layer»). На дублікаті зайдіть в «Параметри накладання» («Blending Options») і встановіть значення: «Режим» - «Освітлення» («Blend mode» - «Lighten»). Відкрийте вікно анімації, вибравши «Вікно» - «Анімація» («Window» - «Animation»). Зробіть необхідну кількість дублікатів кадру, виставте видимість шару і необхідний час.
10
Збережіть отриманий юзербар, натиснувши «Файл» - «Зберегти для Web» («File» - «Save for web»).