Як зробити електронну бібліотеку.

Вам набридло з ранку до ночі сидіти в бібліотеці в пошуках бажаної книги? Відстоювати величезні черги в магазинах, щоб отримати заповітне друковане видання? Або дні безперервно шукати у себе на комп'ютері потрібний документ? Значить, настав час створити свою бібліотеку, але не звичайну домашню, а електронну.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, техніка, призначена для оцифровки видань друкованого типу.
Інструкція
1
Щоб сформувати власну електронну бібліотеку, потрібно здійснити таку послідовність дій. По-перше, ви повинні перевести всі наявні документи, книги, зображення в електронний вигляд, для чого можна використовувати різну друкарське обладнання і системи розпізнавання. Наприклад, це може бути планшетний або планетарний сканер, фото- і відеокамери, інша техніка, призначена безпосередньо для оцифровки видань друкованого типу.
2
По-друге, вам слід визначитися з форматом даних, які будуть представлені у вашій особистій бібліотеці. Це може бути HTML, XML, PDF, TIFF, JPEG, TXT та інші. Головне, на що ви повинні звертати увагу при виборі того чи іншого формату, - це зручність подання інформації та простота роботи з нею. А якщо все це є, то інше, як кажуть, додасться.
3
По-третє, ви повинні вибрати і скачати з інтернету вподобану програму для зберігання, структурування та управління оцифрованої літературою. Серед них файловий менеджер, програма-каталогізатор та електронно-бібліотечна система.
4
З вищепереліченого бібліотечного програмного забезпечення свій вибір ви можете зупинити на таких програмах, як: - «All My Books» - це книжковий каталогізатор, який дозволить вам розсортувати свою електронну колекцію і, відповідно, вести її облік; - «ResCarta »- це електронно-бібліотечна система, призначена для створення бібліотек та каталогів, що складаються з книг, документів і фотографій, і що має доступ в інтернет; -« Myhomelib »- це безкоштовний додаток, систематизирующее в собі всі книги з Інтернет-бібліотек і що дозволяє їх скачувати навіть в оффлайн-режимі.
5
Крім цього бібліотечного ПЗ в мережі ви можете знайти безліч інших програм на будь-який смак і колір. Однак при їх виборі необхідно керуватися зручністю подання інформації та простотою її використання.