Як зробити черепаху з паперу.

Для людей черепахи завжди були особливими тваринами. У багатьох народів вони вважаються культовими. Адже недарма в давнину вважалося, що ті самі три кити, на яких тримається наш світ, знаходяться на величезній черепасі. Тому якщо вірити різним культурологічним джерелами, паперова саморобка-черепашка не тільки буде виглядати мило, але і принесе у ваш будинок удачу.
Інструкція
1
Черепаха в техніці орігамі. Простий варіант.Сделайте два діагональних згину на аркуші, два рази склавши його трикутником в різні боки. Потім правий верхній кут складіть у напрямку до лівого нижнього, але не по наміченої лінії, а відступивши від неї приблизно сантиметр. Заготівлю складіть навпіл. Загніть куточок заготовки, сформувавши голову. Розфарбуйте готову черепашку.
2
Черепаха в техніці орігамі. Складний варіант.Сложіте лист в базову форму «Трикутник». Для цього поверніть лист куточком до себе, щоб він був розташований ромбом. Потім нижній кут аркуша сумістите з верхнім і зігніть лист. У вас вийде рівнобедрений треугольнік.У трикутника загніть до центру обидва куточка. Поверніть вийшла заготовку вниз головою і складіть два нижніх куточка «долиною» (від себе). Розгорніть верхні куточки в сторони - вийдуть лапки майбутньої черепахи.
3
Розріжте один шар паперу ножицями і складіть куточки «долиною». Загорніть «долиною» верхній кут заготовки і бічні сторони. Зробіть ще одну складку долиною і переверніть заготовку.
4
Черепаха в техніці квіллінг.Пріобретіте спеціальний папір для квілінгу трьох кольорів (жовтий, зелений, коричневий). Смужки повинні бути близько 63 мм в довжину і 3 мм в ширину. Ви можете нарізати кольорові смужки і самі. Тепер за допомогою спеціального інструменту або зубочистки з розсіченим кінчиком скрутіть кілька базових форм, з яких і буде зібрана черепашка. Кінці ролів закріплюйте клеєм ПВА.Сделайте два ролу (простих щільних спіралі) з коричневої папери для лапок черепахи. З зеленого паперу зробіть крапельку для голови і великий рол для тулуба. З жовтого паперу зробіть два квадратних ролу для панцира.
5
Зберіть всі деталі разом і скріпіть клеєм ПВА. Таку черепаху можна прикріпити в якості прикраси на листівку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bh1LE6t-FoA