Як очистити пам'ять телефону.

Вбудована пам'ять телефону зберігає ваш список контактів і текстові повідомлення або нотатки. Вона також може містити номера кредитної карти або банківського рахунку, які ви недавно внесли в телефон. Очищення внутрішньої пам'яті телефону - складний процес, тому що дані зберігаються в багатьох її областях.
Інструкція
1
Вийміть всі карти пам'яті, які знаходяться в телефоні (MicroSD, SD або MiniSD). Переконайтеся, що телефон увімкнено, до того як продовжити.
2
Виберете «Контакти» на головному екрані вашого мобільного телефону для доступу до списку контактів. Перегорніть весь список, вибираючи кожне ім'я і видаляючи запис про нього. Вивчіть інструкцію до вашого стільниковому телефону щоб з'ясувати, де знаходиться опція «Видалити запис».
3
Відкрийте ваші текстові повідомлення (SMS) на телефоні. Більшість моделей мають значок, який ви можете вибрати на головному екрані, щоб перейти до додатка, де ви можете складати, відправляти і читати SMS-повідомлення. Зайдіть в «Меню» додатка і виберіть «Видалити все». Натисніть на клавішу вибору, щоб видалити як прочитані, так і непрочитані повідомлення. Як тільки ви закінчите, повертайтеся до головного меню.
4
Видаліть всі мультимедіа-файли: музику, відео, фото та MMS-каталоги. Натисніть «Видалити все» в меню або індивідуально виділіть кожне ім'я файлу, а потім натисніть «Видалити», щоб стерти їх усі.
5
Відкрийте ваш календар і видаліть всі записи. Переконайтеся, що при виборі цієї опції з меню ви поставили галочку на пропозиції про видалення історії календаря, так як багато подій додатково зберігаються в ній.
6
Запустіть ваші налаштування електронної пошти і видаліть всі зареєстровані контакти. Це може бути адреса електронної пошти, за якою ви спочатку отримали повідомлення про налаштування вашого телефону.
7
Перейдіть до програми блокнота і видаліть будь-які замітки, які, можливо, зберігаються в пам'яті. Зробіть це і для голосових заміток, якщо ваш телефон має дану функцію.
8
Зайдіть в файловий менеджер або менеджер пам'яті і видаліть будь-які документи або файли, які знаходяться у внутрішній пам'яті телефону (наприклад, текстові файли мобільних версій Word, Excel).
9
Видаліть всі сторонні програми, які завантажені на ваш телефон. У головному меню виберіть «Phone Info» і очистіть будь-яку іншу наявну інформацію.
Ви можете очистити пам'ять телефону «Самсунг» вручну. Вийміть карту пам'яті з телефону, якщо вона є, і підключіть її до комп'ютера. Видаліть всю інформацію, включаючи папки, в яких вона знаходиться. Після цього видаліть всі файли з пам'яті телефону. У більшості випадків, ви можете виділити кілька файлів і видалити їх, що значно прискорить виконання даного завдання.
Інструкція
1
Ви можете очистити пам'ять телефону «Самсунг» вручну. Вийміть карту пам'яті з телефону, якщо вона є, і підключіть її до комп'ютера. Видаліть всю інформацію, включаючи папки, в яких вона знаходиться. Після цього видаліть всі файли з пам'яті телефону. У більшості випадків, ви можете виділити кілька файлів і видалити їх, що значно прискорить виконання даного завдання.
2
Також ви можете видалити всі файли з пам'яті телефону "Самсунг", синхронізувавши сам апарат з комп'ютером. Вам потрібно дата-кабель, а також драйвера для комп'ютера і програмне забезпечення для синхронізації. У випадку, якщо дані компоненти відсутні, скачайте драйвера і ПО з сайту www.samsung.com в розділі «Підтримка», а дата-кабель купите в магазіене стільникового техніки. Встановіть драйвера, після чого встановіть програмне забезпечення. Підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата-кабель і переконайтеся що програма для синхронізації "бачить" телефон. Виділіть файли в пам'яті телефону, призначені для видалення, і натисніть на кнопку "delete". Перезавантажте телефон і відключіть його від комп'ютера.
3
Ви також можете перепрошити телефон, тим самим стерши всю особисту інформацію. Для цього вам буде потрібно програмне забезпечення для даної операції, а також чиста прошивка "Самсунг". Використовуйте пошуковик для того, щоб знайти її. Версія прошивки може варіюватися залежно від моделі вашого стільникового телефону, тому найкращим варіантом буде скачування зі спеціалізованих сайтів, таких як samsungpro.ru або samsung-fun.ru.
4
Використовуйте коди обнулення прошивки. Ці коди стирають всю особисту інформацію з пам'яті вашого телефону, залишаючи тільки початкові системні дані. Зверніться по телефону техпідтримки, розташованому на сайті wwww.samsung.com або напишіть е-мейл на адресу техпідтримки. Від вас буде потрібно ідентифікаційний номер телефону (IMEI), який ви можете дізнатися, ввівши команду * # 06 # або відкривши задню панель телефону і заглянувши під батарею. Це необхідно для верифікації можливості технічного обслуговування вашого мобільного телефону.