Як обмежити доступ до сайту. Як заборонити доступ до сайту в google chrome.

Будь популярний браузер має вбудований або, навпаки, вбудований функціонал для обмеження доступу до сайтів. У браузері Google Chrome для цього існує розширення Siteblock.
Вам знадобиться
  • Браузер Google Chrome.
Інструкція
1
Відкрийте Google Chrome і натисніть по кнопці з зображенням гайкового ключа, яка знаходиться в правому верхньому куті програми. У меню, натисніть «Інструменти» - «Розширення». У тому випадку, якщо у вас вже встановлені якісь розширення, клікніть на гіперпосилання «ще розширення», якщо ні, то на «переглянути галерею». З'явиться початкова сторінка інтернет-магазину Chrome.
2
Знайдіть рядок пошуку, яка знаходиться в правій верхній частині сторінки, і введіть "siteblock". З результатів пошукової видачі виберіть Siteblock, клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. З'явиться сторінка цього розширення.
3
Клацніть на "Додати в Chrome». У новому вікні система попередить вас про те, що встановлюване розширення може отримати доступ до вкладок і журналу відвідувань. Вибір на ваш розсуд, але натиснувши «Скасування», ви не зможете встановити Siteblock. Відповідно, щоб інсталювати розширення, клікніть на «Встановити». Установка буде тривати кілька секунд.
4
Знову клацніть на кнопку з гайковим ключем, а потім на «Інструменти» - «Розширення». Знайдіть рядок з Siteblock і натисніть «Налаштування».
5
У вікні Sites to Block вкажіть небажані домени через рядок у такому вигляді: google.comnews.yandex.rusxc.com та ін.
6
Якщо ви хочете заборонити доступ до всіх сайтів, крім обраних, розмістіть ці обрані таким чином: * + google.com + news.yandex.ru + sxc.com та ін.
7
Якщо ви хочете встановити тимчасовий доступ до заблокованих сайтів, то в полі "Unblock for ... minutes" вкажіть, на який термін, а в "every ... hours" - протягом якого періоду. Наприклад, якщо ви хочете дозволити доступ на годину в день, вкажіть у першому полі значення 60, а другому 24. Функціонал розширення не дозволяє точкової налаштування по кожному сайту, тому встановити тимчасової доступ вийде тільки до всіх заблокованих сайтів відразу.
8
Щоб зберегти зміни, натисніть Save options. Тепер при спробі зайти на заблокований сайт буде з'являтися повідомлення Blocked by Siteblock extension («Блоковано розширенням Siteblock»).
Зверніть увагу
Врахуйте, що подібний захист можна обійти, просто видаливши або відключивши розширення.