Як скласти тести.

Кожен з нас хоча б раз у житті проходив тестування. Незалежно від важливості і значущості тесту, будь-яка людина відчуває при його написанні певне хвилювання і страх. Справитися з ним можна, головне правильно налаштуватися і виконувати основні правила при його здачі.
Інструкція
1
Важливо спокійно ставитися до процедури. Адже це, напевно, не перший і не останній тест у вашому житті. Тільки спокій забезпечить вам нормальний настрій і активну роботу мозку. Глибоко подихайте, подумайте про що-небудь відверненому, розслабтеся.
2
Постарайтеся не перечитувати матеріал безпосередньо перед тестуванням. Так ви тільки погіршить ситуацію, почнете нервувати, згадувати те, що ще не повторили. Ідеальний варіант - якщо ви закінчили підготовку до тесту напередодні ввечері, виспалися і спокійно зібралися на іспит.
3
Починайте вирішувати тест за принципом «від простого до складного». Не переживайте, якщо пропустите кілька завдань. Це краще, ніж застрягти на них і втратити велику кількість дорогоцінних хвилин. Адже саме в цьому і коштує складність тесту: необхідно відповісти на максимальну кількість запитань за обмежений проміжок часу. Можливо, якщо ви повернетеся до пропущеного завданням після решти питань, вирішення дасться вам легше.
4
Уважно читайте питання, не пропустите жодного слова. Як правило, часто виникають помилки саме через неправильне прочитання завдання. Сконцентруйтеся на питанні, забудьте про попередні завдання, не шукайте підказку в них. Зазвичай завдання в тестуванні не пов'язані один з одним.
5
При вирішенні тесту застосовуйте метод виключення. Вирішуючи завдання таким способом, ви вибираєте з безлічі відповідей 2-3, а визначитися з вибором в такому випадку набагато простіше. Якщо ви зовсім не впевнені у відповіді або просто не знаєте його, спробуйте поставити навмання. Тут, як у лотереї, цілком може повезті.За кілька хвилин до закінчення тестування перегляньте його ще раз, перевірте, чи не пропустили ви завдання, чи всі відповіді проставили.
Педагогічне тестування давно є одним з основних способів перевірки знань учнів. Це зручний метод, де на відміну від усного іспиту можна перевірити знання студента відразу по всьому курсу. Під час тестування виключається фактор випадкового витягування квитка. При здачі тесту всі учні знаходяться в рівних умовах, суб'єктивне ставлення викладача не впливає на підсумковий результат. Саме тому так важливо відповідально підійти до такої перевірки.
Вам знадобиться
  • 1. Ручка/олівець.
  • 2. Ручка-коректор/стірательная гумка
  • 3. Папір для чернетки
Інструкція
1
Щоб успішно здати тестування , прийдіть раніше. Так у вас буде час заспокоїти нерви і морально підготуватися.
2
Коли тестування почнеться, перегляньте всі завдання. Оцініть, з чого варто почати. Складіть в голові приблизний план в якому порядку виконувати завдання. Уважно вивчіть інструкцію, якщо щось буде не зрозуміло - уточніть у викладача.
3
В першу чергу відповідайте на найпростіші запитання. Важливо пам'ятати про обмеження в часі. Якщо ви не знаєте відповіді, краще пропустіть завдання і візьміться за наступне. До пропущеним питань повернетеся коли дійдете до кінця тесту і відповісте на все, що зможете.
4
Коли перед вами коротке питання закритого типу - покладайтеся на інтуїцію. Перше, що спало вам в голову зазвичай є правильною відповіддю.
5
Здаючи тестування , пробуйте шукати відповіді в інших питаннях тесту і варіантах відповіді до них. Часто таким способом можна знайти дієву підказку до складного завдання.
6
Запитання відкритого типу, де вам необхідно самим вписати відповідь, варто вирішувати в останню чергу. На них йде найбільше часу, який важливо рівномірно розподілити на весь тест.
Зверніть увагу
Використовуйте чернетку для запису різних формул, дат або імен, щоб не забути їх у відповідальний момент.
Корисна порада
Якщо часу залишається зовсім мало і не всі питання вирішені - виберіть варіанти відповіді навмання. Краще спробувати щастя, чому не вибрати нічого.