Як підтягнути рейку.

Стук рульового механізму, що викликає занепокоєння водія при наїзді на найменшу вибоїну на дорозі, можна усунути, підтягнувши всього-на-всього рульову рейку. Зробити це не так складно, як може здатися спочатку.
Інструкція
1
Підготуйте автомобіль для того, щоб усунути люфти в рульових рейках. Для цього машина повинна знаходитися в гаражі з оглядовою ямою або на підйомнику.
2
Ви повинні знаходитися знизу автомобіля для того, щоб справити подальші дії. Зніміть захист картера (в тому випадку, якщо вона є). Намацайте регулювальну гайку. Вона розташована на рейці, на протилежній стороні кріплення рульового вала, яка звернена до кузова. Зазвичай гайка покрита грудкою засохлого бруду, тому відшукати її в перший раз не так просто.
3
Гарненько прочистите гайку від присохлої бруду. Візьміть восьмигранний гайковий ключ на 17 мм. Будьте акуратні в процесі підтягування гайки (підтягувати її слід за годинниковою стрілкою). Контролюйте момент підтяжки, так як спочатку вам може здатися, що ви прокручуєте гайку вхолосту. Чи не закручуйте її занадто різко, так як це згодом може ускладнити поворот рульового колеса.
4
Якщо ви все ж затягнули гайку надто туго, вам доведеться докласти зусилля, щоб трохи послабити рульову рейку.
5
Якщо ж ваш автомобіль має рульовий механізм з гідропідсилювачем, то в цьому випадку вам знадобиться допомога друга. Наведіть колеса в положення для руху прямо. Обертайте рульове колесо (не більше ніж на 30 ° від середнього положення). Ваш напарник в цей час повинен обережно обертати регулювальний гвинт за допомогою гайкового 12-гранного ключа №18 до тих пір, поки стукіт, що виникав при обертанні керма, не припиниться. Перед цим від'єднайте лівий наконечник і зніміть пластиковий щиток на лівій арці для того, щоб до регулювального гвинта можна було дістатися.
6
Зробіть пробну поїздку після регулювання рульового механізму і при необхідності подкорректируйте її.
Серед автомобілістів широко поширена думка про те, що люфти в рульових рейках автомобілів виробництва Волзького автозаводу неможливо усунути. Мовляв, вітчизняний автопром випускає машини, у яких рульова рейка НЕ підтягується. Таку думку помилково.
Вам знадобиться
  • - спеціальний гайковий ключ, восьмигранник на 17 мм.
Інструкція
1
Поява стуку рульового механізму, який відчувається водієм під час руху як незначна віддача в рульове колесо при наїзді автомобіля на перешкоду або вибоїну на дорозі, викликає у нього занепокоєння і спонукає власника до усунення виниклої несправності.
2
Виконання процедури з усунення неприпустимого люфту, що з'явився в рульовому управлінні, здійснюється на оглядовій ямі, естакаді або підйомнику.
3
Перебуваючи знизу автомобіля, зніміть захист картера, якщо вона є.
4
Потім на рейці, на протилежній стороні кріплення рульового вала, зверненої до кузова, знайдіть регулювальну гайку, яку багато хто плутає з пробкою. Зазвичай вона «ховається» під шаром засохлого бруду.
5
Очистіть гайку від забруднень, вставте в неї спеціальний ключ, і підтягніть її обертанням за годинниковою стрілкою, усуваючи тим самим люфт в редукторі рульової рейки.
6
Усунувши несправність, автомобіліст на власному досвіді переконується в тому, що кермові рейки вітчизняного виробництва регульовані.
Зверніть увагу
Надмірна затяжка регулювальної гайки ускладнює поворот рульового колеса.