Як розібрати ноутбук Acer.

Найчастіше люди стикаються з проблемою відсутності інформації з розбирання тієї чи іншої техніки. Це, в першу чергу, пов'язано з тим, що виробники надають подібні інструкції виключно кваліфікованим фахівцям сервісних центрів. Більшість моделей ноутбуків компанії Acer мають аналогічні схеми складання, тому покрокова інструкція буде актуальна для більшості користувачів ноутбуків цієї фірми.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - негострий ніж.
Інструкція
1
Відключіть комп'ютер від джерела живлення. Переверніть ноутбук лицьовою стороною вниз, викрутити всі наявні на задній кришці шурупи. Після того, як знімете все від'єднуються елементи кришки, побачите всередині прикручений до корпусу і закріплений металевою пластиною жорсткий диск - також усуньте всі елементи кріплення для його вилучення.
2
Від плати, що розташовується праворуч по відношенню до жорсткого диска, акуратно від'єднайте два прикріплених до неї проводка, зазвичай вони бувають один чорного, інший білого кольору. Потім від'єднайте саму плату від комп'ютера.
3
Відкладіть в сторону викрутку. Наступна частина буде найскладніша і вимагає від вас великої акуратності. Зняття нижній панелі, що розташовується перед монітором, виконується ножем. Попередньо переконайтеся, щоб він не був занадто гострим, щоб не допустити пошкодження поверхні. Потім акуратно підчепити панель з обох країв ноутбука по черзі і зніміть її. Зверніть увагу, що потрібно бути гранично обережними особливо з цією частиною комп'ютера - її дуже легко зламати. Тому не прикладайте багато зусиль для її від'єднання, вона дуже легко піддається зняттю і без цього. Потім відкрутите гвинти, що кріплять клавіатуру, і від'єднайте шлейф.
4
Під знятої панеллю ви виявите дроти, що сполучають монітор з комп'ютером. Вийміть шнур монітора з білого роз'єму, а потім, після зняття клавіатури, дістаньте розташований під нею і чорний дріт, провідний до екрану. Викриття обидва болта, які кріплять монітор до корпусу, потім можете зняти його.
5
Від'єднайте дроти від «тачпада» - панелі сенсорного вказівного пристрою і після цього вийміть материнську плату з корпусу комп'ютера. Кришку набагато зручніше знімати з боку монітора, попередньо усунувши роз'єми пристрою, що визначає положення кришки комп'ютера. Готово - ви розібрали ноутбук Acer. Його подальша збірка відбувається в зворотній послідовності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=97INvrn_79s
Зверніть увагу
Якщо термін гарантії на комп'ютер ще не вийшов, він закінчиться, як тільки ви порушите його цілісність, ця умова вказано на кожному талоні, що видаються продавцем.
Корисна порада
Незайвим буде ознайомитися з технічним паспортом, який поставляється в комплекті з кожним ноутбуком. Також майте на увазі, що багато моделей мають свої особливості, а дана покрокова інструкція з розбирання відноситься лише до найпоширеніших з них.