Як заблокувати сайт в браузері.

Враховуючи бажання цікавих представників підростаючого покоління досліджувати всесвітню мережу в усіх її іпостасях, напевно, все ж варто вберегти їх від можливого згубного впливу. Наприклад, обмежити доступ до деяких сайтів.
Інструкція
1
Відкрийте Opera. Якщо головне меню відсутня, клікніть на кнопку з символікою Opera в лівому верхньому кутку програми і виберіть пункт «Показувати меню». Натисніть пункт меню «Інструменти» - «Додатково» - «Заблокований вміст».
2
З'явиться вікно налаштувань блокування. Щоб включити в список неугодних який-небудь сайт, натисніть на кнопку «Додати», яка знаходиться в правому верхньому куті віконця. В полі «Блоковані сайти» з'явиться поле введення, що пропонує ввести назву домена.
3
Для того, щоб редагувати інформацію, виділіть необхідний рядок і натисніть на кнопку «Правка». Якщо вам потрібно видалити який-небудь домен зі списку заборонених, виберіть його і натисніть на «Видалити». Варто згадати, що клавіша Delete в цьому конкретному випадку не буде працювати. Як ви помітили, в цьому вікні немає кнопок ОК, «Застосувати» і ін., Тому зміни набувають чинності відразу ж після їх внесення. Щоб залишити вікно налаштувань блокування, натисніть «Закрити» або Esc на клавіатурі.
4
Натиснувши кілька разів на кнопку «Блоковані сайти», можна ранжувати назви заборонених доменів за алфавітом. Крім того, якщо заборонених доменів, сторіночок або об'єктів набралося стільки, що вони не поміщаються у відведений для них місце, можна скористатися пошуком - поле для введення знаходиться у верхній частині вікна. Пошук працює аналогічно Google: ви вводите текст, а система методом виключення виводить відповідні результати. Наприклад, якщо ви напишіть «y», пошукова видача покаже всі домени, назви яких починаються на цю букву.
5
Крім того, ви можете блокувати певний вміст сайту. Для цього відкрийте необхідну сторінку, натисніть у будь-якому вільному місці на ній правою кнопкою миші і в меню виберіть «Блокувати вміст». Тепер лівою кнопкою миші вказуйте ті об'єкти, які ви хочете заборонити до просматриванием. Щоб зберегти зміни, клікніть на кнопку «Готово», яка знаходиться в правій верхній частині програми.