Як промити паливну систему. Як прочистити паливну систему ваз 2110.

З плином часу в паливній системі автомобіля накопичуються відкладення, як на форсунках, так і в інших трубопроводах. При появі димного вихлопу, втратах потужності необхідно виконати промивку всієї паливної системи.
Інструкція
1
Додайте в бензобак чистячу присадку, доливати яку необхідно кожні 10 тисяч кілометрів пробігу. Пам'ятайте, що однієї ємності такого засобу вистачає на 70 літрів палива. Даний спосіб має один великий недолік: засіб не очищає товсті нарости, які часто закривають майже всі прохідний перетин розпилювача.
2
Придбайте рідина Wynns для промивання інжектора. Від'єднайте бензобак і паливний фільтр, після чого підключіть до паливних магістралях спеціальну установку. Запустіть двигун і дайте йому попрацювати протягом півгодини. Одночасно з цим включіть установку, яка під тиском буде подавати промивальну суміш в паливну систему автомобіля. Даний спосіб дозволяє прочистити не тільки форсунки, а й клапана, і камери згоряння.
3
При наявності спеціального стенду помістіть зняті форсунки на нього. Після цього промийте двигун під тиском. Тут також перевіряється працездатність клапанів форсунок і міряється напрямок розпилу. Також промити систему можна спочатку на двигуні, а потім, знявши форсунки, на стенді. Дана операція дозволяє досягти максимальної ефективності, проте є досить трудомісткою і дорогою.
4
Найбільш ефективним методом є ультразвукове очищення форсунок. Для її виконання зніміть інжектор з автомобіля і помістіть в спеціальну ємність, в якій вони будуть оброблятися ультразвуком. При даній процедурі високий ризик отримати внутрішні руйнування форсунок, тому вдавайтеся до такого виду промивки тільки в крайньому випадку.
5
Пам'ятайте, що після промивки паливної системи задумайтеся над причинами, які викликали забруднення форсунок і проведіть їх діагностику. Також спробуйте заливати в бензобак більш якісний бензин, адже погане паливо - головна ознака появи відкладень.