Як підтягнути зчеплення ВАЗ. Як поміняти зчеплення на ваз 2110 відео.

Поява тріска з коробки передач при вичавленому зчепленні, коли ви намагаєтеся включити передачу і почати рух, свідчить про необхідність підтягнути трос зчеплення, тому що даний дефект виникає через його надмірного розтягнення.
Інструкція
1
Приготуйте два гучних ключа на 17 мм. Після цього встановіть автомобіль на рівну поверхню, заглушите двигун і включіть ручне гальмо, щоб запобігти рух машини під час проведення робіт. Потім відкрийте капот і знайдіть місце, в якому трос з'єднується з коробкою передач. Для полегшення завдання встаньте обличчям до автомобіля і огляньте низ підкапотного простору в районі правої частини. Трос виходитиме з салону машини, а вилку коробки передач ви легко впізнаєте по формі у вигляді дуги.
2
Ослабьте контргайку за допомогою одного ключа і продовжуйте утримувати її, а другим ключем підтягуйте гайку натягу до такої міри, щоб трос почав рухатися в вашу сторону. Зробіть пару оборотів в будь-яку сторону і спробуйте вичавити зчеплення. Якщо результат негативний, то підтягніть гайку ще трохи, щоб домогтися потрібного ефекту.
3
Гайка має вільний хід, тому не лякайтеся, якщо прийняли невірне рішення і зробили кілька оборотів не в тому напрямку. Після отримання бажаного, затягніть контргайку і закрийте капот. Обов'язково переконайтеся в працездатності зчеплення, при необхідності виконайте прокачку гідроприводу зчеплення.
4
Пам'ятайте, що краще мати при собі запасний трос зчеплення і комплект гайкових ключів, адже опинитися з обірваним тросом на трасі далеко від міста, не маючи під рукою інструменту - це досить неприємна подія. При появі щонайменшого підозри на обрив або виникнення несправностей в зчепленні, проведіть огляд і усунення несправності.
5
При досить серйозних дефектах не намагайтеся самостійно відремонтувати що з'явився дефект, а зверніться в спеціалізовану автомобільну майстерню, де вам не лише проведуть ремонт, але і дадуть гарантію на виконану роботу.