Як вибрати зчеплення.

Заміна зчеплення - це досить складний процес, для успішного виконання якого необхідно володіти навичками автомеханіка. А ось грамотно вибрати зчеплення під силу будь автолюбителю.
Інструкція
1
Зверніть увагу на масу зчеплення. Даний параметр є одним з найважливіших. Майже всі виробники намагаються дотримуватися і контролювати дану величину. Тому при покупці перевіряйте масу на дотик. Також визначіться з величиною крутного моменту, тому що недотримання даної величини може привести до пошкоджень трансмісії, а також зробити дуже тугий педаль зчеплення.
2
Зверніть увагу на масу зчеплення, даний параметр є одним з найважливіших. Майже всі виробники намагаються дотримуватися і контролювати дану величину. Тому при покупці перевіряйте масу на дотик. Також визначіться з величиною крутного моменту, тому що недотримання даної величини може привести до пошкоджень трансмісії, а також зробити дуже тугий педаль зчеплення.
3
Уважно огляньте поверхню накладок веденого диска, яка повинна бути однорідною і не мати ознак пошкоджень і шорсткості. Також неприпустимим є наявність масляних плям. Вивчіть якість клепки, а також пружин в демпфері, які не повинні мати ознак люфту.
4
Не останнім критерієм відбору є вартість виробу. Пам'ятайте, що дороге обладнання не завжди є якісним. Зверніть увагу на виробників, які вже давно знаходяться на даному ринку. До них відносяться Valeo, Luk, Sachs і Kraft. Однак найчастіше відомі бренди виявляються під ударом численних підробок. Тому перед походом в магазин обов'язково проаналізуйте інформацію, яку можна знайти в інтернеті або дізнатися у знайомих автолюбителів.