Як заблокувати інтернет-сторінку.

Інтернет - це бездонна криниця корисної інформації або глобальна сміттєвий кошик? З якого боку подивитися. На щастя, існують способи уникнути несподіваної зустрічі з темною стороною всесвітньої мережі. Наприклад, в браузері Mozilla Firefox для цього існує додаток Blocksite.
Вам знадобиться
  • - Браузер Mozilla Firefox;
  • - доповнення Blocksite.
Інструкція
1
Запустіть браузер Mozilla FireFox і відкрийте вікно доповнень. Зробити це можна трьома різними способами. Перший - натисніть пункт меню «Інструменти», а потім «Додатки».
2
Якщо головне меню відсутня, використовуйте другий спосіб: натисніть на помаранчеву кнопку з написом Firefox, яка знаходиться в лівому верхньому кутку програми, і виберіть пункт «Додатки». І третій - клікніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + A. З'явиться вікно «Управління доповненнями».
3
У рядку пошуку, яка знаходиться у правому верхньому кутку вікна, введіть "blocksite". Серед результатів пошукової системи знайдіть рядок з Blocksite (поряд з назвою буде число, що позначає поточну версію додатку) та натисніть на кнопку «Встановити». Після завершення завантаження клікніть на «Запустити зараз». Браузер перезапуститься, а потім знову відкриється вікно управління доповненнями.
4
Оберіть Blocksite і натисніть кнопку «Налаштування». У самому верху вікна, що з'явилося знаходиться п'ять пунктів. Перші три: Enable Blocksite, який відповідає за включення/вимикання доповнення, Enable warning messages - за показ попереджувальних повідомлень при спробі зайти на заборонений сайт, Enable link removal - за вирізання прямих посилань. Про призначення пунктів Blacklist і Whitelist буде розказано трохи пізніше.
5
Щоб додати сайт в список, натисніть кнопку Add, введіть назву домену та клікніть ОК. Для виклику вікна редагування назви домену клікніть Edit, а закінчивши - ОК.
6
Щоб видалити сайт зі списку, виберіть його і натисніть Remove (клавіша Delete на клавіатурі в цьому випадку не працює).
7
Тепер про призначення пунктів Blacklist і Whitelist. Припустимо, ви вже додали в список декілька доменів. Якщо ви активуєте Blacklist, то заблоковані будуть сайти, що знаходяться у списку. Якщо Whitelist, то всі сайти, які знаходяться не в списку. При перемиканні цих пунктів список залишається незмінним, тобто ви не зможете створити окремо Whitelist і окремо Blacklist, а потім перемикатися між ними. Мабуть, це єдина незручність в роботі з цим доповненням.
8
Крім того, ви можете встановити пароль на вхід в налаштування доповнення Blocksite. Для цього поставте галочку біля Enable Authentication і введіть пароль в поле New password.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jNxabU2QrvI