Як заблокувати доступ до телефону.

Мобільний телефон - найпоширеніший засіб зв'язку на сьогоднішній день. При цьому багато сучасні телефони виконують ряд додаткових функцій, в тому числі - зберігання інформації. Якщо ви не хочете, щоб наявні в мобільному пристрої відомості стали доступні комусь без вашого відома, єдина можливість цього уникнути - заблокувати телефон.
Вам знадобиться
  • - pin і puk-коди.
Інструкція
1
Захистіть від цікавих очей дані, що зберігаються на телефоні. Для цього вам буде потрібно або приховати файли, або встановити на телефоні блокування. Поставтеся до цього з максимальною серйозністю, тому що втрата пароля спричинить за собою великі проблеми, аж до покупки нового мобільного апарата.
2
Перш ніж блокувати доступ до свого телефону, акуратно запишіть всі передбачувані паролі в блокнот - бажано завчасно до введення.
3
Один з різновидів блокування доступу до телефону - блокування сім-карти через pin і puk-коди. При включенні телефону з'являтиметься запит чотирьох (максимум восьми) цифр пароля. Для активації мобільного апарата буде необхідно ввести правильний pin-код. Якщо 3 рази поспіль ви вказали невірну комбінацію, після останньої спроби з'явиться запит ввести puk, що складається з 10 цифр. Зазвичай вся процедура установки pin і puk-кодів здійснюється при активації сім-карти. Ви можете залишити даний вид захисту свого телефону або ж, навпаки, відключити його.
4
На різних моделях мобільних телефонів блокування може включатися по-різному. Щоб включити блокування телефону на апараті фірми Samsung, зайдіть в «Налаштування» та виберіть «Налаштування безпеки», після чого натисніть на «Блокування телефону». Відразу після цього запишіть пароль до себе в щоденник і введіть цей набір цифр до себе в телефон.
5
Якщо ви користуєтеся стільниковим Sony Ericson, то для його блокування натисніть «Параметри» - «Загальні» - «Блокування» і «Блокування телефону». Відразу після цього з'явиться опція «Захист» та посилання «Увімкнути». Вводите придуманий вами код, попередньо продублировав його в свій органайзер.
6
Чи користуєтеся телефоном Nokia? Щоб заблокувати доступ до нього, увійдіть в «Меню», виберіть кнопки «Налаштування» - «Захист» (у деяких моделей - «Захист безпеки»), потім - «Рівень захисту» та «Телефон».
7
Якщо ваш телефон випущений маркою Phillips, також заходите в меню і вибирайте шлях: «Налаштування» - «Налаштування безпеки» - «Блокування телефону». Не забудьте натиснути на клавішу «Вкл».
Корисна порада
При блокуванні телефону будьте гранично уважні, адже один невірно введений символ може принести масу проблем.