Як відправити смс в Іспанії.

Для відправки текстових повідомлень з Іспанії використовуйте один з трьох способів - сім-карту російського оператора зв'язку, іспанську сім-карту або пошліть смс зі спеціального сайту. Вибір варіанту залежить від того, на який номер ви хочете послати повідомлення.
Інструкція
1
Якщо в Іспанії ви хочете з російською сім-карти відправити текстове повідомлення на номер російських операторів зв'язку, просто наберіть + 7-код оператора-телефон. З доставкою цих послань зазвичай проблем не виникає. Інша справа смс з російського номера абоненту іспанського оператора, деякі з них не беруть послання з наших номерів. Придбайте місцеву сім-карту, наберіть текст, а в поле для цифр + 10-код оператора, номер телефону. Якщо смс не проходить через +10, спробуйте 0010.
2
Для відправки повідомлень на телефони місцевих операторів зв'язку через інтернет, скористайтеся спеціальними сайтами, наприклад, http://www.mensajetexto.com/, він дозволяє відправити послання на номери іспанських Movistar, Amena, Vodafone. Зареєструйтесь на сайті, створіть логін і пароль, додайте в адресну книгу інформацію про адресатів. Номер абонента пишіть в форматі 0034 - код оператора, телефон. На сайті можна налаштувати функцію оповіщення про доставку вашого листа. Сайт на іспанському, пам'ятайте, що mandar - відправляти, mensaje - повідомлення.
3
Можна послати повідомлення на номери російських операторів за допомогою інтернету. Наприклад, для відправки абоненту Білайн, зайдіть на спеціальну сторінку https://www.beeline.ru/sms/index.wbp. Напишіть текст в спеціальному вікні, додайте номер адресата у форматі код оператора зв'язку, потім телефон, всього 10 цифр. Введіть код безпеки, що складається з 5 цифр і натисніть кнопку «відправити». Ваше повідомлення поставлять в чергу на відправку, на жаль, час очікування складає до декількох годин. Для відправки послання абоненту Мегафон зайдіть на https://sendsms.megafon.ru/, код безпеки тут складається зі слів англійською. На сайті МТС http://www.mts.ru/messaging1/sendsms/виберіть картинки, відповідні питання, щоб програма розпізнала, що ви не робот.