Як записати демо-диск. Як зробити демо-запис музики.

Демо-диск - це візитна картка будь-якого початківця виконавця або групи. Демонстраційні записи музиканти поширюють серед знайомих представників музичної індустрії і звукозаписних компаній. У ньому все має бути добре - і обкладинка, і «начинка».
Вам знадобиться
  • - кілька якісних композицій;
  • - хороша студія звукозапису.
Інструкція
1
Підготуйте матеріал, який ви будете записувати. Нехай це будуть 3-6 кращих ваших композицій. Записувати більшу кількість немає сенсу немає, тому навряд чи хтось буде слухати всі треки. При створенні композицій дотримуйтеся єдиної концепції, стилістики. Ви повинні досить чітко уявляти собі свою потенційну аудиторію. І той, кому ви відправите диск, під час прослуховування також повинен відразу зрозуміти, для кого ви пишете свою музику. Відпрацюйте матеріал як слід, доведіть до досконалості аранжування і тексти пісень, вокал, кожну ноту. Першим на диску повинен йти кращий трек. Якщо перша пісня не буде стоїть, швидше за все, продюсер чи не стане слухати далі. Більш того, пісня повинна з перших секунд зацікавити, зачепити, щоб її хотілося дослухати до кінця.
2
Знайдіть відповідну студію звукозапису. Запис демо - відповідальне завдання. Навіть якщо у вас не найбільший бюджет, краще вибрати ту студію, чиї послуги мають принаймні середню вартість. Якість запису має бути на рівні, адже від цього залежить, яке враження справить ваша музика і ви самі. Часто студії пропонують додаткові послуги з доопрацювання композиції ще до її запису, наприклад, допомагають поліпшити аранжування. До професійних порад завжди варто прислухатися.
3
Подбайте про оформлення диска. Його обкладинка повинна привернути увагу людини, яка може змінити вашу долю. Він повинен помітити її серед безлічі інших. Обкладинка повинна бути не тільки привабливою, але й інформативною. Не забудьте вказати свої контакти на випадок, якщо лейбл зацікавиться вашою музикою. Контакти залиште і на самому диску, адже обкладинка може випадково загубитися.
4
Якщо ви не плануєте підкорювати вершини шоу-бізнесу, а виступаєте в ресторанах і на весіллях, то вам теж знадобиться демо-диск, щоб давати його менеджерам і арт-директорам закладів. У цьому разі вимоги до запису не такі суворі. Пісні можуть бути не вашими, а чужими, заспівати під мінусовку. Сьогодні у багатьох музикантів є якісне обладнання для звукозапису вдома, тому треки можуть бути записані і не в професійній студії. Звичайно, запис в будь-якому випадку повинна бути якісною.
Зверніть увагу
Обов'язково зробіть копії - відправлений диск до вас вже не повернеться.
Корисна порада
Протестуйте підсумкову запис на різних колонках, щоб переконатися в її якісному звучанні на різних аудиосистемах.