Як вивчити французьку мову. francuzkiy yazik.

Французька мова звучить, як пісня. Багато хто хоче вивчити цю мову, і для цього зовсім не обов'язково записуватися на навчальні курси. З вивченням французької мови ви можете впоратися самостійно.
Вам знадобиться
  • Зошит, ручка, самовчитель з французької мови
Інструкція
1
Вивчати французький можна за допомогою самовчителя. Скористайтеся інтернет-помічником або книгою. Важливо приділяти вашому навчанню час кожен день. Години вам цілком вистачить, щоб організувати один урок в день. Такий графік роботи дозволить вам краще засвоїти вивчений матеріал.
2
Перш за все вам необхідно навчитися читати по-французьки. Розпочніть вивчення фонетики французької мови. Правила читання з першого разу засвоїти неможливо. Найкраще основні правила виписати кудись на листок і періодично підглядати туди. Це дозволить вам під час навчального процесу краще запам'ятати ці правила. Фонетика і правила читання - це перше, що потрібно засвоїти.
3
Потім покроково починайте вивчати мову. Практично кожен самовчитель розбитий на кроки, це дозволить вам зорієнтуватися і грамотно розпланувати свій час. Один крок - один урок. Не варто спочатку намагатися засвоїти занадто великий обсяг інформації. Це може вам тільки нашкодити, тому що в голові все перемішається, і ви почнете плутатися. Після кожної теоретичної частини обов'язково виконуйте тренирующие вправи. Вони допоможуть вам не тільки закріпити отримані знання, а й реалізувати свій потенціал на практиці.
Корисна порада
Ставтеся до навчання як до хобі, тоді засвоїти матеріал у вас вийде краще.