Як зняти почервоніння після солярію.

Опік шкіри і почервоніння після солярію - не рідкість. Відчуття чимось схожі з сонячним опіком. Якщо ви сильно перевищили тривалість процедури, на шкірі можуть з'явитися пухирі, якщо ж ні, почервоніння поступово зійде, а залишиться лише коричневий відтінок засмаги. Щоб усунути почервоніння, скористайтеся зволожуючими і пом'якшуючими шкіру засобами.
Вам знадобиться
  • - сметана або вершки;
  • - масла;
  • - засоби проти опіків.
Інструкція
1
Змастіть шкіру жирною сметаною чи вершками. Молочні продукти досить швидко знімають почервоніння і печіння. Через короткий проміжок часу червоність почне спадати. Як тільки вам стане легше, змийте сметану з шкіри, інакше вона почне неприємно пахнути. Після душу нанесіть на шкіру зволожуючий або живильний крем. Якщо у вас є масло обліпихи, змішайте порцію крему з 5 мл олії і нанесіть на тіло. Обліпиха сприяє загоєнню шкіри і усуває опік.
2
Справитися з опіком і зняти почервоніння допоможуть і інші масла: соняшникова, оливкова, камфорне або реп'яхову. Нанесіть на тіло трохи олії, злегка помасажуйте і почекайте, поки воно вбереться. Процедуру повторюйте до повного проходження неприємних відчуттів 2-3 рази на день. Звичайно, оливкова олія перевершує інші, але якщо у вас його немає, то скористайтеся будь-яким. Не використовуйте занадто багато масла, його буде дуже складно змити навіть за допомогою гелю для душу, адже почервонілу шкіру неможливо терти мочалкою.
3
Сходіть в аптеку і подивіться засоби проти сонячних опіків. Купуйте будь-яке, яке підходить вам за ціною. Використовуйте крем відповідно до вказівок на упаковці, але не частіше. У такі кошти можуть бути додані лікарські компоненти, надлишок яких може призвести до отруєння.
Зверніть увагу
Не перевищуйте середній час перебування в солярії - сильніше ви не засмагнете, а ось опік точно отримаєте. Перед першою процедурою відвідайте дерматолога і проконсультуйтеся про можливі протипоказання.
Корисна порада
Безпосередньо перед походом в солярій наносите на шкіру засоби з високим рівнем захисту SPF. Непогано захищають від дії ультрафіолетових променів крему, створені для малюків, адже дитячі косметичні засоби високої якості, чого не завжди можна сказати про кремах для дорослих.