Як заблокувати соціальні мережі. соціальні мережі заблокувати.

Соціальні мережі стрімко переселяються на мобільні платформи, але це не привід забувати про те, що все ще досить багато людей заходять на улюблений «Вконтакте» через стаціонарний комп'ютер. Заходять так надовго, що доводиться переходити до непопулярних заходів, наприклад, до блокування "вбивць часу". У браузері Google Chrome це можна зробити за допомогою розширення TinyFilter.
Вам знадобиться
  • - браузер Google Chrome
  • - розширення Tinyfilter
Інструкція
1
Відкрийте браузер Google Chrome і натисніть кнопку з гайковим ключем, яка знаходиться в правому верхньому куті програми. У меню, клікніть «Інструменти»> «Розширення». Відкриється нове вікно зі списком встановлених в браузер доповнень. Якщо список порожній, натисніть на «... переглянути галерею», якщо ні - на «Інші розширення». Відкриється інтернет-магазин Chrome.
2
У рядку пошуку, яка знаходиться праворуч нагорі, введіть «tinyfilter» і натисніть Enter на клавіатурі. У пошуковій видачі з'явиться розширення Tinyfilter, клікніть по ньому лівою кнопкою миші. У новому вікні натисніть «Додати в Chrome». Система видасть попередження про те, що встановлюване розширення може отримати доступ до вкладок, журналу відвідувань, а також до ваших особистих даних на всіх веб-сайтах. Відмовитися від цього не вийде, тому, якщо ви все-таки хочете інсталювати розширення, тисніть «Встановити». По завершенню установки в правому верхньому куті програми, поряд з кнопкою-ключем з'явиться ще одна, у вигляді синього мармурового кульки.
3
Клацніть по цій кнопці і в меню натисніть Options. Щоб заблокувати конкретну соціальну мережу, знайдіть секцію Content Filter, активуйте пункт Block Site, напишіть в полі введення, наприклад, «VKontakte», і натисніть Add.
4
Зверніть увагу на кнопку Advanced Settings, яка знаходиться в тій же секції - Content Filter. Якщо поставити галочку біля пункту Show reason for blockage, то при спробі зайти на заборонений сайт користувач побачить попереджувальний напис. Ви можете написати цей напис самостійно в поле Warning message. У полі Redirect blocked pages to можна ввести домен, на який користувач буде автоматично перенаправлений після спроби зайти на заблокований сайт.
5
Перед виходом з розширення не забудьте встановити пароль. Знайдіть секцію General settings (сама верхня), поставте галочку біля Enable Password Protection, натисніть на Set password, у вікні введіть пароль, а в наступному - підтвердьте його. Щоб зберегти зміни натисніть Save.