Як зробити пластикова стеля у ванній.

Пластиковий стеля у ванній кімнаті - це дуже практичне рішення. За ним можна заховати перепад в перекриттях, труби, вентиляційний короб, рівномірно по всій площі врізати світильники. Пластик легко відмивається ганчіркою від різних забруднень, які при експлуатації ванній обов'язково будуть. Стеля монтують після того, як стіни вже будуть оформлені.
Вам знадобиться
 • - дерев'яний брус;
 • - пластикові панелі;
 • - ножівка;
 • - меблевий степлер або маленькі гвоздики;
 • - шурупи та дюбелі;
 • - дриль і шуруповерт;
 • - рулетка;
 • - вбудовані світильники;
 • - дроти;
 • - пензлик;
 • - грунтовка для вологих приміщень.
Інструкція
1
Заміряйте периметр ванної кімнати по верхньому краю того, чим обробляли стіни. Накресліть на аркуші міліметрового паперу майбутню обрешітку з кроком не більше 50 сантиметрів. Цей ескіз вам знадобиться при обчисленні кількості бруса для несучої конструкції, на яку будуть монтуватися пластикові панелі. Якщо у вас залишився незатребуваний металевий профіль від ремонту, конструкцію на стелі можна зробити і з нього.
2
Порахуйте кількість пластикових панелей. Покрутіть розташування панелей уздовж і поперек ванній. В типових квартирах обрізків вистачає на обробку стелі в туалеті.
3
Розмітьте стіни за допомогою рівня. Якщо стіни у ванній кімнаті викладені плиткою, верхній край ідеально вирівняний по лінії горизонту, то кріплення бруса орієнтуйте по верхній лінії плитки.
4
Врахуйте монтаж верхнього освітлення. Якщо у вас будуть вбудовані лампочки, то пластикові панелі повинні відстояти від стелі мінімум на 7 сантиметрів. Світильники придбайте відразу, до моменту ремонту вони повинні бути у вас під рукою.
5
Розпиляєте брус за розмірами, які потрібні для монтажу конструкції на стелі. Гарненько промажьте все деревинки грунтом для вологих приміщень. Зверніть увагу на стелю у ванній. Якщо на ньому утворюються плісняві плями, необхідно покрити антигрибковою грунтом не тільки брус, а й винищити суперечки на штукатурної або водоемульсійною основі.
6
Зробіть дерев'яну обрешітку на стелі. Якщо між стінами немає прямого кута, то вирівняйте брус за допомогою підкладок з фанери. Конструкцію прикрепляйте до стелі шурупами, при необхідності використовуйте дюбелі.
7
Наріжте панелі необхідного розміру. Це можна зробити дрібної ножівкою або гострим ножем.
8
Прикладіть першу панель до краю і прикріпіть її до бруса маленькими гвоздиками або дужками з меблевого степлера. Кріплення розташовуйте в пазу, який закриється наступній панеллю. Пластик на стелю вмонтовується встик.
9
Виріжте отвори під освітлення в тих панелях, де будуть монтуватися лампочки. Вставте світильники і прикріпіть панелі на стелі.
10
Задекоріруйте стики між панелями і стінами пластиковим Галтель.
Зверніть увагу
Якщо ви принесли пластикові панелі з холодного повітря, то вони повинні полежати в квартирі не менше двох діб.