Як записувати відео на жорсткий диск.

Ємність сучасних жорстких дисків вимірюється терабайтами. Тому хвилюватися про брак дискового простору припадати все менше. І якщо у вас є велика бібліотека дисків з фільмами і відео, ви без проблем можете скопіювати всю фільмотеку на жорсткий диск. При цьому ви не тільки зможете переглядати фільми на комп'ютері не вставляючи диск в оптичний привід, але також копіювати фільми на флешку і дивитися на будь-якому сучасному телевізорі або за допомогою DVD-плеєра.
Вам знадобиться
  • - диск з відео;
  • - програма Alcohol 120%.
Інструкція
1
Вставте диск в оптичний привід комп'ютера. Відкрийте ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі ОС і запустите даний диск. Клікніть по фільму правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть пункт "Копіювати". Потім відкрийте папку, куди буде скопійовано відео. В папці натисніть по порожньому ділянці правою кнопкою мишки і виберіть команду «Вставити». Вбрання відео буде скопійовано на жорсткий диск комп'ютера.
2
Якщо на диску знаходяться одразу кілька відеофайлів, немає сенсу копіювати їх окремо. Виділіть всі файли за допомогою лівої кнопки мишки, а потім натисніть праву кнопку миші. В контекстному меню, відповідно, також виберіть команду «Копіювати», а потім вставте вибрані відеофайли в потрібну вам папку.
3
У випадку, коли на диску багато файлів, але ви хочете скопіювати тільки деякі з них, натисніть і утримуйте на клавіатурі клавішу CTRL. Тепер відзначте лівим кліком мишки тільки ті файли, які ви хочете скопіювати. Потім також натисніть праву кнопку мишки і скопіюйте виділені файли в обрану папку.
4
Трохи по іншому справи йдуть з копіюванням відео з DVD-дисків. На таких дисках все відео розбите на кілька великих файлів і для програвання диска використовується спеціальне меню. Найзручніше зберігати віртуальні копії таких дисків. Для цього запустіть програму Alcohol 120%.
5
Зліва в основному меню програми виберіть функцію «Створити образ». Потім вставте диск в привід і натисніть кнопку «Далі». З'явиться вікно, де потрібно вибрати параметри запису. Введіть назви для віртуального диска в папку, в яку він буде збережений, після чого натисніть кнопку «Старт». Коли процес запису завершиться, у вас буде точна копія DVD-диска з відео. Для того щоб відкрити диск, вмонтовуйте його на віртуальний привід. Далі по значку приводу клікніть правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Відтворити». Відкриється основне меню DVD-диска і ви зможете переглянути відео.