Як вибрати електронний перекладач.

Електронний перекладач - невеликий пристрій, який може допомогти вам перекладати окремі слова і фрази. Кожен перекладач має певну кількість включених словників і розмовників, якісь моделі можуть вимовляти іноземні вирази вголос. Щоб вибрати електронний перекладач, що ідеально підходить для ваших цілей, визначитеся, що саме вам потрібно.
Інструкція
1
Перше питання, яке ви можете собі задати насчет типу перекладача полягає в тому, які мови ви збираєтеся на ньому використовувати. Є перекладачі, який знають усього дві мови. А є й такі, які можуть «спілкуватися» на безлічі іноземних прислівників, деякі моделі підтримують майже 30 мов. Як тільки ви відповісте на це питання, то горизонт пошуку пристрою істотно звузиться.
2
Чи потрібно вам, щоб перекладач вимовляв слова вголос? Приблизно половина з решти моделей, а то й більше, відсіється на цьому етапі. Функцію голосового вимови мають небагато пристрою.
3
В більшості випадків для завершення пошуку вам потрібно всього лише вирішити, для чого ви купуєте цей пристрій. Ви хочете з його допомогою вивчати іноземну мову або збираєтеся використовувати перекладач в подорожах? Чим вище вимоги до перекладача, тим більше має бути у нього можливостей. Як правило, на цьому етапі ви вже зможете вибрати потрібну модель.
4
Є також різновид перекладачів, про яку мало хто знає: скануючий пристрій. Вам потрібно навести його на слово, і ви тут же отримаєте переклад. Якщо ви хочете читати книги іноземною мовою, вивчаючи його таким чином, цей варіант вам підійде ідеально.
5
Досить важливою частиною вибору, окрім функціональності електронного перекладача в лінгвістичному плані, може стати його технічна оснащеність. Найбільш часто зустрічаються оснащені клавіатурою, що дозволяють вводити слова і переводити їх в різних напрямках пристрою. перекладач також може мати функцію вводу слова стилусом.
6
Важливим фактором при виборі перекладача є і його вартість. Є дуже дешеві пристрої - до 1000р. Але зустрічаються і багатофункціональні моделі, що дозволяють вирішувати безліч завдань, вони коштують дорожче 10000 рублів.
Корисна порада
Іноді може більше придатися не електронний перекладач у вигляді окремого пристрою, а додаток на комп'ютері, яке дозволить перекладати документи, сторінки і навіть просто слова при наведенні покажчика миші.